«Європа Медична» – унікальний Проект, який, у порівнянні з усіма існуючими в даний час рішеннями, кардинально спрощує працевлаштування медпрацівників України на території країн Євросоюзу.

МЕТА ПРОЕКТУ – забезпечити Учасникам Проекту максимально простий та швидкий спосіб доступу до навчання, стажувань і працевлаштування в медичних установах на території Республіки Польща, а також інших держав, що входять до складу Євросоюзу.

 

ОПИС ПРОЕКТУ:

ПРОЕКТ «Європа Медична» ініційований Європейським Фондом Розвитку Медицини та Освіти “ЄВРОМЕД” (Польща) і розроблений спільно з МІЖНАРОДНИМ ОСВІТНІМ ПРОЕКТОМ “НаукаPL” (Україна, Польща). Беручи участь в організації стажувань для українських лікарів, медсестер та студентів-медиків у польських лікарнях та медичних вишах, експерти Фонду створили і відпрацювали низку унікальних рішень, що дозволяють швидко і з мінімальними витратами медичним працівникам з пострадянського простору отримати тимчасове або постійне працевлаштування як у лікарнях Польщі, так і інших країн Європи.

Проект розрахований на:
Переваги Проекту:

000001Унікальні курси інтенсивного навчання польської, англійської, німецької медичним мовам, що дозволяють медпрацівникові з нульовим рівнем володіння мовою впевнено орієнтуватися в новому мовному середовищі.

000002Індивідуальний підхід до кожного Учасника Проекту в частині підбору варіантів тимчасового або постійного працевлаштування в польських та європейських лікарнях, в залежності від його медичної спеціалізації, наявності стажу та інших індивідуальних особливостей.

000003Самоокупність участі у Проекті – повернення понесених витрат завдяки можливості офіційного працевлаштування Учасника в медустановах Польщі.

000004Гнучка система оплати праці, адаптована під конкретний варіант і умови працевлаштування.

000005Експерти Проекту – лікарі та управлінці охорони здоров’я польського та українського походження, що мають багатий досвід роботи в європейській медицині.

 

 Для участі у ПРОЕКТІ – реєструйтеся на сайті!

 

Реєстрація