«Європа медична» – унікальний проект, який, у порівнянні з усіма іншими існуючими рішеннями, кардинально спрощує працевлаштування медиків з України на території Євросоюзу.

МЕТА ПРОЕКТУ – забезпечити учасникам максимально простий та швидкий доступ до навчання, стажувань і працевлаштування в медичних установах на території Республіки Польща, а також інших держав, що входять до складу Євросоюзу.

 

ОПИС ПРОЕКТУ

ПРОЕКТ «Європа медична» ініційований Європейським Фондом Розвитку Медицини та Освіти “ЄВРОМЕД” (Польща) і розроблений спільно з МІЖНАРОДНИМ ОСВІТНІМ ПРОЕКТОМ “Наука PL” (Україна, Польща). Беручи участь в організації стажувань для українських лікарів, медсестер та студентів-медиків у польських лікарнях та медичних вишах, експерти Фонду створили і відпрацювали низку унікальних рішень, що дозволяють працівникам з пострадянського простору швидко і з мінімальними витратами отримати тимчасове або постійне працевлаштування у лікарнях Польщі та інших країн Європи.

Проект розрахований на:
Переваги проекту:

000001Унікальні курси інтенсивного навчання польській, англійській, німецькій медичним мовам, що дозволяють медпрацівникові з нульовим стартовим рівнем володіння мовою впевнено зорієнтуватися в новому середовищі.

000002Індивідуальний підхід до кожного учасника щодо підбору варіантів для тимчасового або постійного працевлаштування в польських та європейських лікарнях, в залежності від медичної спеціалізації, наявності стажу та інших індивідуальних особливостей.

000003Самооплатність участі в проекті – повернення понесених витрат завдяки офіційному працевлаштуванню в медустановах Польщі.

000004Гнучка система оплати праці, адаптована під конкретний варіант і умови роботи.

000005Експерти проекту – лікарі та управлінці охорони здоров’я польського та українського походження, що мають багатий досвід роботи в європейській медицині.

 Для участі в ПРОЕКТІ реєструйтеся на сайті!

 

Реєстрація