«Європа медична» – це унікальний Проект розроблений для допомоги медпрацівникам із країн пострадянського простору в отриманні права на професійну діяльність на території Республіки Польща.

МЕТА ПРОЕКТУ – професійна комплексна підготовка та покроковий супровід учасників на всіх етапах отримання права на медичну практику на території Польщі, а також надання їм необхідної інформації для самостійного входження в європейську медицину.

 

ОПИС ПРОЕКТУ

ПРОЕКТ “Європа медична” ініційований Європейським Фондом Розвитку Медицини та Освіти “ЕВРОМЕД” (Польща). Беручи участь в організації стажувань для вітчизняних лікарів, медсестер та студентів-медиків у польських лікарнях та медичних вишах, експерти Фонду створили і випробували ряд унікальних навчальних програм, що дозволяють медпрацівникам з країн пострадянського простору швидко і з мінімальними витратами отримати право на медичну практику в Польщі.

Проект розрахований на:
Переваги проекту:

000001Ефективний інтенсивний курс польської медичної мови, завдяки якому медпрацівники навіть з нульвим чи початковим рівнем знань можуть впевнено орієнтуватися в новому мовному середовищі.

000002Велика база необхідних навчальних матеріалів для підготовки до нострификаційних іспитів, іспитів LEK (LDEK). Матеріали включають в себе аудіо файли та відео лекції, а також понад 12 000 тестових питань з усіх розділів медицини.

000003Всі курси Проекту є унікальними, створеними на базі інтегрованої навчальної платформи (e-learning), це дає можливість навчатись дистанційно, без відриву від основної діяльності, що, в свою чергу, зовсім НЕ впливає на ефективність занять!

000004Індивідуальний підхід до кожного учасника Проекту при підборі відповідної програми Проекту в залежності від його освіти, спеціалізації, наявності стажу та інших характеристик.

000005Економія коштів: участь у Проекті дозволяє значно зменшити фінансові витрати, пов’язані з отриманням права на медичну практику в Польщі.

Безкоштовна консультація

  

 Для участі в ПРОЕКТІ реєструйтеся на сайті!

 

Реєстрація