ПРОГРАМА:
ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВЕТЕРИНАРНУ ПРАКТИКУ В ПОЛЬЩІ (ЄС)

отримання права на ветеринарну практику в польщі

Достатньо примарні перспективи успішної кар’єри  і професійної самореалізації на території країн пострадянського простору все частіше переконують вітчизняних ветеринарів більш прискіпливо віднестись до питання трудової міграції. І це цілком виправдано, адже робота ветеринаром у Польщі – прекрасна можливість займатись улюбленою справою, отримуючи стабільний високий дохід і почуття соціальної значущості.

Ситуація в ветеринарній галузі більшості пострадянських країн далеко не ідеальна.  Рідко коли  серйозно контролюється здоров’я тварин, їх харчування та умови утримування, наприклад в сільському господарстві, промислових тваринницьких комплексах, птахофабриках, в зоопарках і інших підприємствах,  що приводить до зниження попиту на послуги лікаря-ветеринара.

 

Попит на послуги лікаря-ветеринара в Польщі

Зовсім по іншому виглядає  ситуація в Польщі, де ветеринари дійсно мають можливість займатись улюбленою справою  за достойну оплату! Тут, в залежності від характеру роботи, ветеринарні лікарі також можуть реалізувати себе і в більш вузькій спеціалізації, яка дає їм додаткові права, а значить і заробіток.  Дирекція польських ветеринарних закладів надає вагому підтримку і сприяє виконанню обов’язків і охорони прав ветеринарних спеціалістів.

Зарплата ветеринара в Польщі.

В сфері надання ветеринарних послуг у Польщі вже давно налагоджені ринкові відносини. Більшість ветеринарів в цій країні мають приватну практику . Практика ветеринара в Польщі має дві сторони: регулярні виїзди до клієнтів і прийоми у своєму кабінеті. Також , у зв’язку з розвитком агрокомплексу у Польщі постійно зростає кількість фермерів, яким необхідні послуги ветеринарного лікаря на договірних умовах, що дозволяє ветеринарну постійно розширювати клієнтську базу.  Таке становище дозволяє кваліфікованому ветеринарному лікарю  без приватної практики заробляти від 1000 євро в місяць при оптимальному навантаженні. І це тільки початок, адже з часом заробітна плата ветеринара збільшується в рази.

Попит на лікарів-ветеринарів в Польщі.

Крім браку медичних працівників охорони здоров’я  усіх спеціальностей , в даний момент в Польщі також спостерігається брак спеціалістів у ветеринарній галузі. В зв’язку з чим, Польща в великій мірі зацікавлена в припливі кваліфікованих кадрів з-за кордону.

Щоб отримати можливість офіційно працювати ветеринарним лікарем в Польщі необхідно мати право на ветеринарну практику.

 Основні етапи отримання права на ветеринарну практику в Польщі

Право на ветеринарну практику в Польщі – це пропуск до європейської ветеринарії . Процес отримання такого права складається з кількох кроків:

 1. Нострифікація (підтвердження) диплому лікаря-ветеринара.
 2. Мовний іспит в Головній лікарсько-ветеринарній палаті Польщі.
 3. Внесення до реєстру лікарів-ветеринарів Польщі.
 4. Працевлаштування.

Вартість:

5000 євро – Індивідуальна підготовка

 Скільки часу і коштів потрібно для отримання права на ветеринарну практику в Польщі?

Вітчизняний медичний спеціаліст , який прийняв рішення почати кар’єру ветеринарного лікаря в Польщі повинен бути готовий протягом 1,5-2 років фінансувати цю складну процедуру, яка може коштувати приблизно  7-8 тисяч євро. Основною звісно є мовна підготовка, результатом якої повинно бути успішне зарахування мовного іспиту. Іспит підтверджує як знання професійної термінології, так і комунікативні вміння. Він проходить в Головній лікарсько-ветеринарній палаті Польщі. При проходженні процедури нострифікації лікарського диплому, крім матеріальних витрат, треба ще виділити час на пошук необхідних навчальних посібників для підготовки і здачі академічної різниці.

Складність полягає в тому,що пройти цю процедуру в Польщі можна тільки в тих Медичних Університетах, які готують ветеринарів. Таких вишів всього чотири. В кожному з них існує свій певний порядок, терміни і умови прийому документів для нострифікації.

 Участь в Проекті « Європа Медична» значно скоротить і час, і фінансові затрати. Вартість оформлення і реалізації всіх етапів трудової міграції в рамках Програми складатиме приблизно 3 тисячі євро, а тривалість зменшиться максимально до півтора року – економія більш ніж відчутна!

ПРОГРАМА: ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВЕТЕРИНАРНУ ПРАКТИКУ В ПОЛЬЩІ.

В рамках Проекту « Європа Медична»  ця програма створена спеціально для лікарів-ветеринарів країн пострадянського простору з метою спрощення їх працевлаштування та території Республіки Польща.

Переваги Програми:

 • комплексна, професійна підготовка до мовного іспиту;
 • підготовчі курси до нострифікації диплому на базі медичного вишу;
 • використання спеціалізованих медичних матеріалів і навчальних посібників створених спеціально для лікарів-ветеринарів;
 • дистанційно-модульний формат навчання;
 • значне зменшення фінансових затрат пов’язаних з працевлаштуванням;
 • надання кваліфікації лікаря ветеринара в Польщі дає можливість відкрити приватну практику (ветеринарний кабінет);
 • на кожному з етапів Програми  учасник може самостійно продовжити виконувати необхідні дії, пов’язані з отриманням права на ветеринарну практику в Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Для участі в ПРОЕКТІ реєструйтесь на сайті!

Реєстрація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (25 оценок, среднее: 3.04 из 5)
Loading...