Партнери програми

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (11 оценок, среднее: 1.91 из 5)
Loading...
Європейський Фонд Розвитку Медицини та Освіти “ЄВРОМЕД” (Польща). Місія та цілі: розвиток медицини та освіти шляхом реалізації програм міжнародного співробітництва, спрямованих на передачу практичного, наукового, інноваційного та реформаційного досвіду, від європейських країн до держав пострадянського простору.
Міжнародний освітній проект «Наука PL». Міжнародна програма, створена за підтримки Фонду “ЄВРОМЕД” з метою надання комплексних послуг абітурієнтам з України, Росії, Казахстану та Республіки Білорусь для вирішення ряду завдань і питань, пов’язаних із вступом до навчальних закладів Польщі, а також проживанням, навчанням та адаптацією на території Республіки Польща.
Українська медична рада (УМР). Громадська організація, діяльність якої спрямована на розвиток української охорони здоров’я та захист прав медичних фахівців. Таким чином, УМР виконує стратегічну роль посередника між владою та медичною спільнотою.
Компанія «Агентство Медичного Маркетингу». Заснована в 2009 р. Складається з фахівців, які багато років працюють у фармбізнесі. Компанія працює з усіма ланками медичної і фармацевтичної галузі: виробниками, представництвами, дистриб'юторами, аптечними мережами, медичними центрами та клініками.