ПРОГРАМА:
ПОЛЬСЬКА МОВА (комплексна підготовка).

Медична польська мова

Знання медичних термінів і професійних діалогів (польської медичної мови) – основна умова для входження лікаря, медсестри або студента-медика в європейську медицину незалежно від обраного способу: стажування, тимчасового або постійного працевлаштування, післядипломної освіти.

Методика і програма інтенсивного курсу польської медичної мови розроблені колективом професійних педагогів на основі досвіду мовної адаптації лікарів з пострадянського простору в польських лікарнях і відповідно до правил інтенсивної мовної підготовки, розроблених міжнародними експертами у сфері медицини.

Реалізація програми відбувається за участі філологів польської мови, польських медиків, лікарів українського походження з досвідом роботи в європейській медицині, а також фахівців із психологічної адаптації медпрацівників пострадянського простору до життя і роботи в Європі.

Видеоматеріали про програму

відео презентація
відгуки про програму

Мовні практики в рамках ПРОГРАМИ дозволяють випускникам курсів:

 • оволодіти основами польської мови для спілкування на побутові теми і, практично з нульовим початковим рівнем мови, швидко вивчити основи правопису (заняття з носіями мови індивідуально, в групах, через програму Skype);
 • за короткий термін освоїти необхідну медичну термінологію;
 • брати участь в тренінгах, навчальних семінарах, ознайомлювальній практиці в медустановах Польщі, спрямованих на закріплення досліджуваного матеріалу і підготовку до складання обов’язкового (для нострифікації диплому) іспиту на знання усної та письмової польської медичного мови;
 • відчувати себе більш впевнено в новому мовному середовищі, під час спілкування з керівником європейської лікарні і своїми європейськими колегами на етапі стажування, практики, навчання або працевлаштування.

Інтенсивний курс польської медичної мови організований для лікарів та студентів-медиків, які готуються до стажувань, післядипломної освіти, тимчасового або постійного працевлаштування в Польщі та інших країнах Європи. Це унікальна програма, що використовує методику, орієнтовану на індивідуальний вибір оптимального шляху в європейську (насамперед – в польську) медицину для кожного учасника:

 • лікаря з досвідом роботи;
 • лікаря стоматолога;
 • молодого лікаря;
 • інтерна;
 • студента мед. ВНЗ;
 • медсестри;
 • випускників медичних вишив та коледжів;
 • студента мед. коледжу.

Увага! Детальний план занять та методичні посібники учасник програми отримує після укладення договору та оплати послуг.

КОРОТКИЙ ОПИС ПРОГРАМИ

І. Докурсовий модуль (тривалість: 8 – 12 тижнів).

Загальна кількість навчальних годин 37 (одне заняття = 1 година 30 хвилин).

 • Індивідуальне дистанційне тестування на визначення психологічної готовності до змін у професійній кар’єрі – навчанні або роботі медиком в Європі, насамперед – у Польщі.
 • Вивчення польської мови до рівня В1.

Кожен учасник проходить індивідуальне навчання за допомогою програми Skype. Графік і періодичність онлайн-уроків узгоджуються заздалегідь. Всі необхідні матеріали відправляються консультантом програми на електронну пошту учасника до початку заняття.

 • Початкове вивчення за допомогою асистента програми польських медичних термінів і професійних діалогів. Заняття за підручником «Польська медична мова» з використанням аудіоматеріалів.

В основі навчальних матеріалів лежать найчастіше вживані медичні терміни і моделі діалогів (між лікарем та пацієнтом і т.п.), що стосуються всіх основних галузей польської медицини.

 • Дистанційний усний іспит через Skype для отримання допуску до Варшавського модулю.

Перевірка засвоєння пройденого матеріалу:

1) знання медичної термінології (350 термінів);

2) розуміння зі слуху;

3) граматика;

4) розуміння письмового тексту;

5) читання.

Кожна частина іспиту оцінюється за 10-бальною шкалою. Загальна оцінка повинна бути не нижче 61 бала. За недостатньої кількості балів Учаснику будуть запропоновані додаткові заняття або повторне складання іспиту із самостійною підготовкою на основі наданих матеріалів. Також учаснику, який не склав іспит, буде запропоновано перенести відвідування Варшавського модуля на наступні за графіком дати (за умови успішного складання повторного іспиту).

 • Ознайомлення з додатковими матеріалами для підготовки до практичних занять під час участі в Варшавському модулі.

ІІ. Варшавський модуль (тривалість: 12 днів)

ГРАФІК ПОЇЗДОК

Загальна кількість навчальних годин: 90 .

Кожне заняття базується на відпрацюванні всіх 4 частин державного мовного іспиту Головної лікарської палати Республіки Польща. Варшавський модуль – це практичне застосування знань для максимального закріплення навичок і використання термінології основних розділів медицини відповідно до вимог державного іспиту.

 • Закріплення знань. Під керівництвом експертів ПРОГРАМИ учасники демонструють знання, отримані на стадії докурсової підготовки.
 • Теоретична частина. Інтенсивний курс лекцій та семінарів, спрямованих на засвоєння специфіки застосування польської медичної термінології; ознайомлення з вимогами і програмою обов’язкового іспиту з польської медичної мови, а також з матеріалами і порядком складання іспиту «Варшавський модуль».
 • Практична частина. Закріплення теоретичних знань і перевірка їх застосування в «реальних умовах» європейської медицини завдяки участі в семінарах, рольових іграх, практичних заходах в польських медустановах.
 • Підсумковий іспит. Перевірка знань і навичок, отриманих під час навчання.

Підсумковий іспит складається з 4 частин:

1. Диктант з компакт-диска (перевірка правопису і повноти викладу тексту.

2. Тест на розуміння аудіозапису (розуміння розмовної мови і медичної термінології – 10 питань).

3. Тест на розуміння прочитаного тексту (читання тексту і відповіді на 5 питань).

4. Практична частина (перевірка навичок роботи з пацієнтами:  збір анамнезу, скарг; рекомендації щодо подальшого обстеження та лікування).

Кожна частина іспиту оцінюється окремо. Для успішного складання іспиту необхідно набрати 55% балів в кожній його частині. В цьому випадку Фонд видає сертифікат, який підтверджує успішне проходження комплексної мовної підготовки, а також гарантійне зобов’язання оплати Фондом «ЄВРОМЕД» від імені учасника державного мовного іспиту в Головній лікарській палаті.

Якщо учасник не набрав зазначеної кількості балів, він самостійно оплачує мовний іспит у Головній лікарській палаті.

Крім того, учаснику буде рекомендовано пройти додаткові заняття і перездати іспит «Варшавський модуль», самостійно підготувавшись на основі наданих матеріалів, або оплатити додаткові заняття і пройти підготовку під керівництвом асистента програми.

Тривалість: 12 календарних днів.

Графік занять: щодня з 9:00 до 19:00.

Після закінчення: сертифікат учасника програми.

ІІІ. Післякурсовий модуль (тривалість: до 4 тижнів)

Загальна кількість навчальних годин: 7 (одне заняття = 1 година 30 хвилин).

 • Індивідуальні рекомендації щодо поліпшення набутих знань, підготовлені на основі результатів пробного іспиту та тестування.
 • «Робота над помилками». Вивчення за допомогою асистента програми індивідуально розробленого для учасника матеріалу для покращення знань і вдосконалення практичних навичок.
 • Отримання додаткових матеріалів для самостійного вивчення та закріплення знань, отриманих під час участі в ПРОГРАМІ.
 • Індивідуальні рекомендації з підготовки до наступного етапу програми, який сам учасник визначив пріоритетним.
Вартість ПРОГРАМИ:

Польська медична мова (комплексна підготовка)  – 970 євро.

Для студентів і медсестер – знижка 10%.

Увага!

У вартість послуги входить оформлення пакету документів, а також інформаційна підтримка для відкриття гостьової візи.

Організатори програми:

 • Європейська Фундація Розвитку Медицини та Освіти «Євромед» (Польща);
 • Міжнародний освітній проект «Наука PL» (Україна, Польща).

За підтримки:

 • Варшавської лікарської палати (Польща).
 • Головної палати медсестер і акушерок Польщі.
 • Польського лікарського товариства.
 • Посольства України в Польщі.
 

 Для участі у ПРОЕКТІ – реєструйтеся на сайті!

 

Реєстрація

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (15 оценок, среднее: 4.20 из 5)
Loading...