На мовний іспит в NIL допускають тільки тих лікарів, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID європейськими вакцинами

На мовний іспит в NIL допускають тільки тих лікарів, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID європейськими вакцинами

Як нам стало відомо, на мовний іспит у Головній лікарській палаті (NIL) допускаються тільки ті лікарі, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19 європейськими вакцинами.

На сьогодні Європейське медичне агентство (ЕМА) схвалило такі вакцини:

  • Comirnaty (Pfizer/BioNTech);
  • Spikevax (MODERNA BIOTECH SPAIN, S.L.);
  • Vaxzevria (AstraZeneca AB);
  • COVID-19 Vaccine Janssen (Janssen-Cilag International NV), поставляється на ринок компанією Johnson & Johnson.

Вакцинація іншими вакцинами, такими як Sinovac, або Coronavac (розроблена китайською біофармацевтичною компанією Sinovac), Супутник V (розроблена російським Національним дослідним центрам епідеміології та мікробіології імені М. Ф. Гамалеї, не здобула схвалення ЕМА та не рекомендована до застосування. Вакцинація цими вакцинами не визнається й у Польщі.

Для жителів України на сьогодні доступні всі схвалені ЕМА вакцини. Тому ми рекомендуємо українським лікарям, які планують виїзд до Польщі з метою складання іспитів для підтвердження своєї кваліфікації, прищепитися однією з них та отримати європейський сертифікат про повний курс вакцинації у свого сімейного лікаря або в системі «Дія».

У лікарів з Росії та Білорусі немає можливості прищепитися європейськими вакцинами на батьківщині. Тому нашим колегам із цих країн, які планують виїзд до Польщі з метою підтвердження професійної кваліфікації (складання мовного та нострифікаційного іспитів), слід заздалегідь подбати про отримання повного курсу вакцинації європейськими вакцинами на території Польщі.

Звертаємо увагу, що лікарям, які виїжджають до Польщі для працевлаштування за спрощеною процедурою, європейський сертифікат вакцинації не потрібен. Повний курс вакцинації європейськими вакцинами їм надасть роботодавець після дотримання всіх формальностей і підписання трудового договору.

Нагадаємо також, що лікарі входять до категорії людей, які під час в’їзду до Польщі звільняються від обов’язкового карантину у випадку, якщо мета поїздки – робота за спеціальністю, стажування або складання іспитів для підтвердження професійної кваліфікації.

Компанія «Євромед» сприятиме в отриманні повного курсу вакцинації та європейського сертифіката вакцинації на території Польщі лікарям з України, Росії та Білорусі, які мають намір підтверджувати диплом і складати мовний іспит у Головній лікарській палаті.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Больше полезной информации о медицине в Польше

    Подпишись на новости медицины Польши