У Польщі погіршується епідемічна ситуація. У лікарні терміново потрібні лікарі для лікування пацієнтів із COVID-19

У Польщі погіршується епідемічна ситуація. У лікарні терміново потрібні лікарі для лікування пацієнтів із COVID-19

Ми неодноразово повідомляли про те, що в Польщі спостерігається гострий дефіцит медичних кадрів, у зв’язку із чим польські влади спростили процес працевлаштування лікарів з-за кордону. Є 2 варіанти такого працевлаштування: перший – для лікарів, у яких є 3 роки безперервного стажу на батьківщині протягом 5 років; другий – для лікарів, які не відповідають даному критерію.

Якщо в лікаря немає 3 років стажу або перерва в лікарській практиці становить більше 5 років, то він може працевлаштуватися до відділення, яке спеціалізується на лікуванні пацієнтів із COVID-19. Безумовно, він повинен знати польську мову на такому рівні, щоб спілкуватися з пацієнтами та персоналом.

На сьогодні в Польщі епідемічна ситуація погіршується. За словами Павла Гжесевського, експерта Вищої медичної ради, динаміка заражень указує на те, що зростання продовжиться до кінця року. Це означає, що протягом 8 тижнів Польща буде перебувати у висхідній хвилі, а в установах охорони здоров’я триватиме складна ситуація.

Ще торік для лікування пацієнтів з ускладненнями COVID-19 у Польщі створена мережа тимчасових лікарень. У зв’язку з епідемічною ситуацією, що погіршується, і стрімко зростаючою кількістю пацієнтів із COVID-19, які потребують госпіталізації, тимчасові лікарні шукають лікарів та інший медперсонал. Це стосується як уже діючих установ, так і тих, що очікують запуску.

Наразі в тимчасових лікарнях оголошено набір медиків. Наприклад, такий набір здійснює, серед інших, тимчасовий госпіталь Військового медичного інституту у Варшаві. Саме цей госпіталь відповідає за відкриття тимчасового госпіталю «Окенце» у Варшаві на території 1-ї транспортної авіаційної бази.

Наймання медичних працівників, у тому числі лікарів, у тимчасові та модульні госпіталі, які організує Військовий медичний інститут, здійснюється на сайті госпіталю. На сайті необхідно заповнити форму та підтвердити згоду на обробку персональних даних.

«Ми хотіли б проінформувати вас, що нинішня епідеміологічна ситуація знову ставить нас перед необхідністю поновлення роботи тимчасової лікарні «Окенце». Запрошуємо всіх, хто, керуючись шляхетною місією, у ці особливі дні бажає долучитися до нашої команди, щоб допомогти тим, хто потребує нашої допомоги, – нашим пацієнтам», – так Військовий медичний інститут закликає кандидатів працювати в тимчасовому госпіталі «Окенце».

На сьогодні тимчасовою лікарнею у Варшаві також є Південна лікарня, а в Мазовії є тимчасові лікарні в Радомі, Седльці та Остроленці. Установи, які борються з нестачею кадрів, просять зв’язатися з ними лікарів, а також представників інших медичних і немедичних професій, які могли б співпрацювати із цими установами.

Також персонал потрібен в Університетській клінічній лікарні в Ополі, де знаходиться тимчасова лікарня. «Ми терміново розшукуємо анестезіологів, кардіологів, терапевтів, пульмонологів і неврологів. Крім того, нам потрібні медсестри та парамедики», – говорить Даріуш Мадера, генеральний директор лікарні.

«Фахівці, які працюють у тимчасовій лікарні, можуть розраховувати на привабливу зарплату, зручну форму зайнятості та соціальні послуги. Установа повністю адаптована й обладнана для лікування пацієнтів із COVID-19», – відзначають у клініці.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Больше полезной информации о медицине в Польше

    Подпишись на новости медицины Польши