Як часто можна складати та перескладати іспити для здобуття права на роботу лікарем у Польщі?

Як часто можна складати та перескладати іспити для здобуття права на роботу лікарем у Польщі?

На жаль, не всі спроби складання іспиту бувають успішними з першого разу. Сьогодні ми вам розповімо про те, коли можна пробувати свої сили після невдалого результату.

  1. Іспит у NIL – медична польська мова. Слід зазначити, що іспит має 4 частини, і при оцінці ваших знань буває так, що не зараховується якась одна частина або декілька. У будь-якому разі повторна спроба можлива не раніше, ніж через 6 місяців.
  2. Нострифікація – це випробування можна пройти в різних державних медичних вишах Польщі. Кількість спроб протягом року не обмежена – після невдачі в одному університеті можна відразу подавати документи до іншого. Кожний університет проводить нострифікаційний іспит один раз на рік. Обмеженими при перескладаннях можуть бути тільки ваші фінансові можливості. Іспит дорогий. Варто пам’ятати, наприклад, що в Білостоці повторна спроба включена у вартість, і перескласти можна приблизно через місяць після першої.
  3. LEK – заключний медичний іспит. Складається після або під час проходження післядипломної підготовки. Складати іспит можна 2 рази на рік. Перша спроба безкоштовна.
  4. PES – найбільш складний іспит, до якого можна приступити також двічі на рік, за єдиним винятком. Якщо вас вилучили з іспиту, наприклад, за розмови, використання телефону або шпаргалок, то ви не будете допущені до іспиту протягом року.

Іспитів, для того щоб працювати лікарем у Польщі, складати доведеться чимало. На це може піти багато часу та грошей. Тому краще готуватися ґрунтовно до кожного з них.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Больше полезной информации о медицине в Польше

    Подпишись на новости медицины Польши