Графік зняття обмежень у Польщі на травень

Графік зняття обмежень у Польщі на травень

Прем’єр-міністр Матеуш Моравецький представив графік пом’якшення обмежень на травень. Поступово в цьому місяці в Польщі відкриються перукарні, спортивні установи, ресторани, готелі та хостели, кінотеатри та інші культурні установи; освіта перейде від змішаної форми до стаціонарної. З 15 травня також скасовується обов’язок носити маски на вулиці.

За словами прем’єр-міністра, останні дні показали, що третя хвиля епідемії пішла на спад. Матеуш Моравецький зазначив, що в процесі повернення країни до нормального життя величезну роль зіграє швидка вакцинація.

Міністр охорони здоров’я Адам Недзельський повідомив, що пом’якшення обмежень поширюється на всю країну без регіоналізації. При цьому зняття обмежень відбуватиметься поступово з інтервалом у 2 тижні. Це необхідно для контролю над епідемією.

Запропонований урядом графік зняття обмежень має такий вигляд.

1 травня

Відкриваються перукарні та салони краси.

Заняття спортом на відкритих спортивних об’єктах дозволене за дотримання обмеження – максимум 50 осіб. У басейнах і закритих спортивних спорудах допускається 50%-ва завантаженість об’єкта.

4 травня

Відкриваються художні галереї та музеї за дотримання обмеження – 1 людина на 15 м2, робота в суворому санітарному режимі.

Відкриваються будівельні та меблеві магазини, торговельні центри, ліміт – 1 людина на 15 м2, робота в суворому санітарному режимі.

Релігійні установи можуть працювати за дотримання ліміту – 1 людина на 15 м2, у храмах рекомендовано проводити обряди просто неба.

Починають працювати в стаціонарному режимі початкові школи (1–3-ті класи), робота в суворому санітарному режимі.

8 травня

Відкриваються готелі та хостели. Ресторани та спа-центри, розташовані на території готелів, можуть працювати за дотримання умови – 50 % завантаженості об’єкта.

15 травня

Скасування обов’язку носіння масок на вулиці. Однак вимога закривати ніс і рот у приміщенні зберігається.

Кафе та ресторани надворі можуть працювати за дотримання вимог – робота в суворому санітарному режимі та безпечна відстань між столиками.

Також почнуть працювати театри просто неба за дотримання санітарного режиму, з’явиться можливість організації весіль та інших масових заходів.

4–8-мі класи початкової школи від дистанційної перейдуть до гібридної освіти.

29 травня

Відкриються кінотеатри та театри, ресторани та кафе в закритих приміщеннях за дотримання обмежень і санітарного режиму.

Усі освітні установи переходять до стаціонарного режиму роботи.

P.S. Зазначимо, що даний графік буде дотримуватися при кількості нових заражень менше 10 тис. на добу. Якщо епідемія вийде з-під контролю, то графік може бути переглянутий, але сподіваємося, що цього не станеться, оскільки наразі намітилася чітка тенденція до зменшення числа нових випадків зараження.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Больше полезной информации о медицине в Польше

    Подпишись на новости медицины Польши