Смішні історії від польських лікарів, частина 1

Смішні історії від польських лікарів, частина 1

Наближається Новий рік, і ми вирішили трохи розважити наших читачів невеликими веселими історіями від польських лікарів, знайденими на просторах Інтернету та в соціальних мережах. Як виявилося, не тільки наші пацієнти іноді веселять лікарів, але й польські. Крім того, для наших лікарів, які вирішили переїхати до Польщі, буде корисним дізнатися про те, які казуси можуть трапитися в їхній практиці.

Історія від лікаря-хірурга

«Я готувався до операції з ампутації стопи. Потрібно було отримати згоду пацієнтки. Я дав їй усі папери та узгодження, які потрібно було підписати, і запитав, чи потрібен їй час, щоб обміркувати своє рішення? Але вона була зовсім спокійна й не хвилювалася через те, що ми збираємося робити з її ногою.

У мене виникли підозри, тому я почав ставити більше запитань, з’ясовуючи, чому вона взагалі не засмутилася. На що пацієнтка сказала мені, що все розуміє – операція потрібна, але нічого страшного, адже ступня все одно виросте знову. Мені довелося пояснити їй, що вона не саламандра й що в людей кінцівки не виростають заново».

Історії від лікарів гастроентерологів

«До мене звернулася пацієнтка із закрепами. Обстеження не виявило серйозної патології, і я рекомендував збільшити фізичну активність і вміст у дієті овочів і фруктів, поділивши вживання їжі на 5 разів. Однак під час бесіди з’ясувалося, що, на думку пацієнтки, кока-колу можна вважати клітковиною, оскільки на банці написано, що вона містить рослинні екстракти. Довелося довго переконувати її в тому, що кока-кола – не овоч».

Підслухане в коридорі під кабінетом гастроентеролога. Розмова двох чоловіків:

– У моєї дочки алергія на пшеницю.

– Отже, вона не може їсти хліб і все таке?

– Ми даємо їй тільки білий хліб.

– Ти думаєш, що хліб буває із пшениці, тільки якщо на ньому попередження про те, що цей продукт містить глютен?

– Думаю, так.

– А піцу вона їсть?

– Тільки із сиром.

Але найсмішніші – це, звичайно, історії від гінекологів, проктологів, урологів і венерологів.

Історії від лікарів-гінекологів

«До мене прийшла молода пара в поганому настрої, тому що дівчина зненацька завагітніла. Вони не могли цього зрозуміти, оскільки використовували гормональні протизаплідні засоби. Однак, перш ніж я зміг сказати щось конкретне, хлопець обережно відвів мене вбік і сказав, що це він вживав таблетки, тому що шлунок його дівчини занадто чутливий для ліків».

«Молода жінка прийшла до мене на прийом і попросила дістати вагінальне кільце. Воно виготовлене із гнучкого тонкого пластику й використовується для контрацепції. Ми дістали кільце, але через місяць ця дама знову попросила встановити їй кільце. Яким же був мій подив, коли вона прийшла на прийом, і я побачила на її руці те кільце, яке ми дістали місяць тому. Вона носила його як браслет».

Історія від лікаря-венеролога

«Пацієнтка прийшла до мене для обстеження на венеричні захворювання. Вона була роздратована, тому що в її житті був тільки один сексуальний партнер. «Навіть якщо в нього були стосунки з іншими дівчатами, я не можу захворіти. Мій хлопець щоразу користується презервативом і ретельно миє його після кожного разу», – пояснила пацієнтка.

Я запитав пацієнтку, що вона має на увазі? Виявилося, що її партнер щораз пере той самий старий презерватив. Довелося пояснювати дорослій жінці, що презервативи одноразові. Вона була дуже здивована».

Далі буде…

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Больше полезной информации о медицине в Польше

    Подпишись на новости медицины Польши