Інформація для лікарів-стоматологів! Підготовка до підтвердження дипломів у Польщі розпочнеться 24 квітня

Інформація для лікарів-стоматологів! Підготовка до підтвердження дипломів у Польщі розпочнеться 24 квітня

Наближається травень, а з ним і іспит на підтвердження дипломів для лікарів-стоматологів. Цього року весняний верифікаційний лікарсько-стоматологічний іспит (LDEW) відбудеться в суботу 28 травня. Іспит проходитиме у Варшаві, Бидгощі, Білостоці, Лодзі, Вроцлаві.

Нагадаємо, що LDEW – це тестовий іспит. Він складається з 200 запитань, на кожне з яких пропонується 5 варіантів відповідей, лише 1 з яких – правильна. Для отримання позитивного результату необхідно правильно відповісти на 60 % запитань. Тривалість іспиту – 4 години. Тести охоплюють запитання з таких галузей стоматології:

  • стоматологія консервативна та ендодонтія;
  • стоматологія дитяча;
  • хірургічна стоматологія та щелепно-лицьова хірургія;
  • пародонтологія;
  • протетика.

Підтвердження медичного диплома в Польщі відкриває для наших лікарів широкий доступ до європейського ринку праці. Безумовно, усім лікарям, які ухвалили рішення щодо підтвердження свого диплома, хотілося б скласти іспит з першого разу. Фундація «ЄВРОМЕД» готова допомогти вам у цьому.

«ЄВРОМЕД» займається підготовкою лікарів і лікарів-стоматологів до іспитів на підтвердження дипломів у Польщі вже 7 років. За цей час ми накопичили величезний досвід і методичну базу, залучили до роботи з підготовки наших слухачів до іспитів кращих викладачів, відпрацювали максимально ефективні підготовчі курси.

LDEW уже не за горами, а отже, настав час розпочинати інтенсивну підготовку. З неділі 24 квітня й по п’ятницю 6 травня включно для наших слухачів – лікарів-стоматологів буде проходити «Варшавський модуль». Мета цього on-line-курсу – максимально ефективно, у стислий термін підготувати лікарів-стоматологів до складання іспиту на підтвердження диплома. Заняття проходитимуть щодня з 9.00 до 17.00.

Ми надаємо нашим слухачам необхідні матеріали у вигляді презентацій і методичних рекомендацій, підготовлених на основі підручників, рекомендованих Центром медичних іспитів Польщі. Наші досвідчені викладачі будуть читати лекції в режимі on-line і відповідати на запитання. Крім того, для учасників програми буде доступна функція запису занять для якісної підготовки та закріплення матеріалу після прослуховування лекції.

Наприкінці курсу відбудеться перевірочний внутрішній іспит, який дозволить нашим лікарям перевірити рівень знань і зрозуміти, на яких темах варто ще раз зосередити увагу. Успіх залежить від вас, а наше завдання – показати вам дорогу до нього.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Больше полезной информации о медицине в Польше

    Подпишись на новости медицины Польши