Лікарі увійшли в Топ-10 найбільш затребуваних професій у Польщі

Лікарі увійшли в Топ-10 найбільш затребуваних професій у Польщі

ManpowerGroup ® – одне з найбільших світових кадрових агентств – опублікувало звіт про поточний кадровий голод у Польщі за 2019 р. Згідно з наведеними даними працівники охорони здоров’я ввійшли в Топ-10 найбільш затребуваних професій.

Аналітики відзначають, що в 2019 р. у Польщі спостерігався рекордно високий дефіцит кадрів за останнє десятиліття. Сьогодні 7 із 10 підприємств зазнають труднощів із пошуком працівників, це майже вдвічі більше, ніж 2 роки тому.

Автори звіту вважають, що підвищення мобільності співробітників, демографічні зміни та поява на ринку праці Z-генерації, що характеризується меншою прив’язаністю до робочого місця, ускладнюють і без того важку ситуацію.

За останні роки рейтинг найбільш затребуваних професій змінився. Зокрема, співробітники сфери охорони здоров’я піднялися відразу на 6-ту позицію, хоча в 2018 р. вони ще не входили до першої десятки.

Проблеми з медичним персоналом також підтверджують інші дослідження.

Так, згідно зі звітом «Дефіцит кадрів у медичній галузі», підготовленим Manpower Life Science, 72 % польських клінік шукають медсестер, 68 % – лікарів і 13 % – акушерок.

Найбільш затребувані спеціалісти – це педіатри, 43 % польських лікарень повідомляють про труднощі з їх пошуком. Середній вік педіатра в Польщі – 58 років. Стільки ж медичних установ повідомляють про проблеми з терапевтами, а 21 % указують на труднощі з пошуком анестезіологів і хірургів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Больше полезной информации о медицине в Польше

    Подпишись на новости медицины Польши