Новий формат – Варшавський інтенсив-курс мовної підготовки та комплексної адаптації українських медиків до роботи в Європі (починаючи з Польщі)

Новий формат – Варшавський інтенсив-курс мовної підготовки та комплексної адаптації українських медиків до роботи в Європі (починаючи з Польщі)

Що значить «комплексна адаптація» українського лікаря, медсестри або студента до роботи в Польщі та інших європейських країнах?

Справа в тому, шановні українські колеги-медики, що коли ви думаєте про роботу в Європі, тим більше пов’язану з еміграцією, головну увагу ви звертаєте на підтвердження (нострифікацію) диплома. А це означає 2-4-річний етап життя, коли вам доведеться вкладати час і гроші, вчитися мови, вчити медицину заново на цій мові. І тільки через 3-4 роки ви справді почнете щось розуміти в системі європейської медицини. Але прислухайтеся до організаторів програми «Європа медична – для України», до досвіду власного і безлічі медиків з України та інших пострадянських країн, які зараз працюють у Польщі, Німеччині, Великобританії та інших європейських країнах.

Визначальне значення для успішного входження в європейську медицину мають:

  • Поетапність. Рухайтеся окремими кроками: поступово вивчайте медицину Польщі та інших європейських країн, отримуйте особистий досвід, вивчайте мови, знайомтеся. Нострифікація та 2-3 роки іспитів – не єдиний шлях!
  • На кожному етапі вчіться заробляти, домовлятися про вартість своєї праці. Чим менше час і витрачена сума і чим швидше ви одержите винагороду за свою працю в системі європейської медицини – тим правильніший ваш вибір, особливо на початку.
  • Подумайте, наскільки важлива для вас насправді ваша спеціалізація. Можливо, вам сподобаються інші, які вимагають менших зусиль і відповідальності. Палітра медичних та парамедичних спеціальностей в Європі дуже широка, оплата їх – порівнянна, а відповідальність – набагато менша, ніж в лікаря та медсестри.
  • Оберіть оптимальний для себе шлях в польську медицину і своє місце в ній. Коли ви отримаєте особистий досвід, складете свою думку про європейську медицину, настане час розробити конкретний план з 4-5 кроків, прив’язаних до часу. Також чітко прорахуйте свої витрати – скільки грошей вам знадобиться.
  • Правильно сформуйте своє психологічне та ментальне ставлення до життя в Європі. Ось конкретна ілюстрація. У Варшаві проживає більше 80 000 українців, більшість з них – студенти, молоді люди, вільні, гнучкі, без штампів радянського виховання. Здавалося б, вони дуже легко адаптуються до Європи. Але реальність не зовсім така. Існує проблема психологічної адаптації до європейського способу життя. При всій близькості українців і поляків як народів ментальність у них зовсім різна. Що вже говорити про німців або скандинавів? Для багатьох це стає каменем спотикання. БІЛЬШІСТЬ молодих українців після завершення навчання повертається в Україну. Отже, високий рівень психологічної підготовки до навчання та роботи в Європі, вміння зрозуміти, прийняти і використовувати європейську ментальність – це такий самий, а може, і потужніший ресурс для українського медика, як наявність коштів або знання польської мови.

Ось такі ЧУДОВІ і РОЗУМНІ рекомендації.

Але як реально виконати їх лікарю, студенту, медсестрі з України, які читають цю статтю? Самим пройти той самий шлях, що й майже кожен медик з України, витративши 2-3 роки на те, щоб отримати роботу в Європі за фахом?

Ні, шановні колеги, вам цього робити не потрібно! Ви у вигіднішій ситуації!

Варшавський інтенсив-курс мовної підготовки та комплексної адаптації медиків з України до роботи в Європі створений саме для того, щоб за 3,5 місяці ви були на тому ж етапі, що й медик, який самостійно йде в європейську медицину через нострифікацію, витратив на це 2 роки і не менше 20 000 євро – але ще не заробляє.

Ваші ж витрати складуть всього 350 євро.

Як таке можливо – читайте в наступній статті .

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 1.00 из 5)
Loading...

Больше полезной информации о медицине в Польше

    Подпишись на новости медицины Польши