Швидкі та реальні можливості – Варшавський інтенсив-курс мовної підготовки та комплексної адаптації медиків з України до роботи в Європі (починаючи з Польщі)

Швидкі та реальні можливості – Варшавський інтенсив-курс мовної підготовки та комплексної адаптації медиків з України до роботи в Європі (починаючи з Польщі)

Нові структура і зміст Варшавського інтенсив-курсу такі:

  • Розширена докурсова підготовка:
   • З кожним учасником ще до поїздки в Варшаву індивідуально працює фахівець інтенсив-курсу для ознайомлення з аудіоматеріалами для МОВНОЇ підготовки до курсів.
   • Кожен учасник отримує інформацію про систему охорони здоров’я Польщі з погляду медика, який хоче в ній працювати, і про всі можливості для входження до неї, а фахівець Варшавського інтенсив-курсу визначає рівень розуміння наданої інформації та консультує учасника за необхідності.
   • Кожному учаснику надається анкета для моделювання його професійного майбутнього через 3 роки, щоб допомогти йому визначити свої цілі в європейській медицині і конкретно – в польській системі охорони здоров’я. Фахівець Варшавського інтенсив-курсу допомагає заповнити анкету.
   • Також кожен учасник за допомогою фахівця Варшавського інтенсив-курсу проходить попереднє тестування для визначення психологічної готовності до роботи медиком в Європі.

Вся ця інформація, отримана ще на етапі докурсової підготовки, дає можливість експертам Всепольської фундації з протидії цивілізаційним хворобам підготуватися до групової та індивідуальної роботи з учасниками в Варшаві.

 • Варшавський інтенсив-курс. Тепер це 7 днів насичених, і цікавих занять:
  • Мовна підготовка до вивчення польської медичної термінології і спілкування з колегами – зі складанням іспиту та отриманням відповідного сертифікату.
  • Групова та індивідуальна робота з досвідченим лікарем-психологом, який сам проходить адаптацію до польської медицині – для психологічної та ментальної підготовки до роботи в Європі.
  • Групова та індивідуальна робота з усіма учасниками експерта Європейського фонду розвитку медицини та освіти «ЄВРОМЕД» для оптимального шляху в польську медицину, з аналізом досвіду лікарів українського походження і можливостей для пришвидшення процесу, а також його вартості. Планування свого шляху в польську медицину.
 • Післякурсовий етап. Триває 2 місяці після приїзду з Варшави. Включає в себе:
  • Вивчення польської побутової мови (рівень А1), яке учасники проходять самостійно, на відповідних курсах за місцем проживання.
  • Роботу з осмислення обраного шляху в польську медицину та поетапного виконання плану з його реалізації – з комфортними для кожного учасника швидкістю і ресурсами.
  • Безпосередню підготовку до першого кроку цього плану.
  • Роботу над психологічною та ментальною готовністю до навчання і роботи в Польщі.

Закінчення післякурсового етапу

це початок підготовки до першого кроку на шляху в польську медицину, або тайм-аут, або усвідомлення неготовності рухатися в бік європейської медицини (що дуже важливо як відмова від помилкових цілей).

Навички, отримані на Варшавському інтенсив-курсі, український медик зможе застосувати для більш ефективної роботи в Україні, зменшивши свою залежність від ситуації в державі.

А кожному учаснику, який продовжить рухатись в бік польської медицини, будуть допомагати фахівці Варшавського інтенсив-курсу і Всепольської фундації з протидії цивілізаційним хворобам. Аж до працевлаштування в польській лікарні, санаторії, реабілітаційному центрі на чітких і гідних умовах оплати праці. І більше того – роботи в інших країнах Європи, насамперед – у Великобританії, де створені дуже лояльні умови для медиків-іноземців.

Ласкаво просимо на Варшавський інтенсив-курс мовної підготовки та комплексної адаптації медиків з України до роботи в польській медицині!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 1.00 из 5)
Loading...

Больше полезной информации о медицине в Польше

  Подпишись на новости медицины Польши