Ольга Смирнова – перший лікар із Білорусі в лікарні в Островці

Ольга Смирнова – перший лікар із Білорусі в лікарні в Островці

Перший лікар із Білорусі, який отримав дозвіл на роботу в Польщі за спрощеною процедурою, починає працювати в лікарні в Островці. Про це повідомляє видання Gazeta Ostrowecka. Офіційно Ольга починає працювати з вересня. Але Адам Каролик, директор лікарні в Островці, уже наприкінці серпня відрекомендував колективу нового лікаря.

«Це історичний момент для нашої лікарні. Перший лікар з-за східного кордону Польщі буде працювати у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії за своєю спеціалізацією. Перші три місяці, згідно з регламентом, вона буде працювати під спостереженням лікарів відділення», – сказав директор А. Каролик.

Ольга Смирнова приїхала із Гродно, Білорусь. Компанія, що набирає лікарів зі Сходу для роботи в Польщі, запропонувала їй три міста. Вона обрала Островець-Свентокшиський та хоче залишитися тут назавжди зі своєю родиною.

«Я вирішила поїхати до Польщі, тому що ми шукали кращого життя. Мені тут подобається, гарне місто, дуже хороші люди, так чому б не Островець? Я маю намір залишитися тут», – сказала Ольга Смирнова.

У Гродно Ольга 7 років пропрацювала у великій лікарні анестезіологом. За її словами, робота анестезіолога важка, але вона приносить велике моральне задоволення. Новий лікар підписав контракт із лікарнею в Островці на 5 років. Незабаром до цієї клініки прийдуть інші лікарі з-за східного кордону після завершення процедур, пов’язаних з отриманням дозволу на роботу.

Нагадаємо, що торік польський Сейм прийняв ряд законів, що спрощують працевлаштування лікарів, які здобули освіту та спеціалізацію в третіх країнах. За великим рахунком новели були розраховані на лікарів з-за східного кордону Польщі – з України та Білорусі.

Поки працевлаштування іноземних лікарів відбувається не так швидко, як хотіли б польські парламентарі. Це пов’язане зі зволіканнями в оцінці документів, що подаються до МОЗ здобувачами. Але поступово процес набирає обертів. Під кінець року ми спробуємо оцінити кількість лікарів, яким удалося отримати дозвіл на роботу в Польщі за спрощеною процедурою.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Больше полезной информации о медицине в Польше

    Подпишись на новости медицины Польши