Відкрийте для себе світ європейської медицини

Відкрийте для себе світ європейської медицини

Добрий день, шановні читачі!

Сьогодні ми поговоримо про медицину в Польщі та Україні, а також реалізацію ваших професійних навичок і талантів у європейському суспільстві. Стаття буде цікава і корисна як лікарям з досвідом, так і медсестрам, інтернам, студентам-медикам.

Сьогодні тема медицини в Україні актуальна як ніколи. За період з липня 2015 по липень 2016 року в Україні планується повністю реформувати систему охорони здоров’я. Перші кроки вже зроблені: проводиться зміна статусу медустанов, змінюється підхід до фінансування, впроваджується електронний документообіг, розробляються базові та додаткові пакети послуг для населення.

Безумовно, зміни в охороні здоров’я потрібні. Але чи пройде процес так швидко і легко, щоб лікарі України одразу отримали гідну зарплату, а пацієнти – якісні медичні послуги? Вже зараз через реформи відбуваються масові скорочення медперсоналу. А людей, які потребують консультації вузькопрофільних спеціалістів, перенаправляють до сімейних лікарів, які не мають достатньої кваліфікації. Підсумок нерадісний: пацієнти не довіряють лікарям, а лікарі втрачають свою практику.

Що ж робити фахівцям? Як побудувати кар’єру лікарю-початківцю? Які перспективи в студента, що вирішив зв’язати своє життя з медициною?

На ці та інші питання українська медицина не може дати впевнену відповідь. Поки йде період становлення, ніхто не здатний напевно сказати, що очікує систему охорони здоров’я. Тому все більше лікарів розглядають можливість працевлаштування та навчання в країнах Європи.

Відповіді на питання «як почати лікарську практику в Європі?», «які кроки необхідно для цього зробити?», «якими будуть мої шанси в майбутньому?» та інші дає програма «Європа медична для України».

Проект ініційований Європейським фондом розвитку медицини та освіти «ЄВРОМЕД» (Польща) і впроваджений на території України завдяки Міжнародному освітньому проекту «Наука PL». Наша команда має в своєму складі спеціалістів з досвідом організації широкомасштабних проектів і надає супровід по всім питанням і організаційним моментам, що пов’язані з вашим прагненням відкрити для себе європейську медицину і стати визнаним фахівцем у цій галузі.

Місія програми

Кваліфіковане консультування, психологічна допомога для адаптації у незвичному середовищі та організаційна підтримка людей, що бажають знайти своє місце в європейській медицині. Програма включає в себе кілька етапів і можливостей, які в рівній мірі відкриють двері у світ європейської медицини як випускникам коледжів, так і лікарям зі стажем. Передбачений індивідуальний підхід до кожного учасника. Для медиків це шанс отримати професійне визнання, не переїжджаючи і не покидаючи основне місце роботи (навчання). У людини з’являється можливість обрати те місце проживання і ту нішу в медицині, де вона буде почуватися спокійно і впевнено, а матеріальна винагорода буде відповідати знанням і навичкам.

Для участі в програмі необхідне розуміння своєї мети в житті, бажання рости професійно і докладати зусиль в цьому напрямку. Кваліфіковані фахівці проекту допоможуть зробити так, щоб ваші зусилля принесли плоди.

З цією метою для мешканців міст Київ і Дніпропетровськ проводяться щомісячні безкоштовні семінари. А для всіх інших існує програма одноденного візиту до Польщі для знайомства з місцевими методами лікування, з медичною освітою і структурою охорони здоров’я в цілому.

Детальну консультацію ви можете отримати за телефоном: +380 (98) 065-75-52 (Катерина Вишнякова, координатор програми в Україні).

Будемо раді бачити Вас в числі учасників!

Автор: Вишнякова Катерина

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Больше полезной информации о медицине в Польше

    Подпишись на новости медицины Польши