Конференція міністра охорони здоров’я: перші лікарі отримали згоду на роботу

Конференція міністра охорони здоров’я: перші лікарі отримали згоду на роботу

20 січня перші 5 лікарів-іноземців отримали дозвіл від міністра охорони здоров’я на роботу в умовах нового закону. Сам міністр Адам Недзельський назвав це «величезною зміною в системі».

«Дотепер система допуску лікарів до роботи була затратним за часом, енергією та фінансами заходом. Тепер цю процедуру спрощено. Завдяки нововведенню ми зможемо заповнити дефіцит лікарів і полегшити пацієнтам доступ до медичної допомоги» – говорить міністр.

Лікарі здобули право на роботу протягом 5 років. Якщо вони за цей час виконають усі необхідні умови – нострифікація, мовний іспит, пройдуть спеціалізацію – то отримають повне право на лікарську діяльність, як і польські лікарі.

Дозвіл був виданий 5 лікарям: трьом із Білорусі та двом з України. Ось імена перших героїв:

  1. Віктор Оникевич – лікар-спеціаліст, анестезіолог-реаніматолог із Білорусі.
  2. Олег Тефалюк – лікар-спеціаліст із внутрішніх хвороб із Білорусі.
  3. Гліб Луханін – лікар-спеціаліст загальної хірургії з Білорусі.
  4. Дмитро Верихо – лікар-спеціаліст у галузі урології з України.
  5. Олена Гуз – лікар-спеціаліст у галузі педіатрії з України.

Ось що із приводу нового закону сказав Віктор Оникевич: «Велике спасибі за довіру та визнання моєї кваліфікації. У Білорусі протягом багатьох років я працював анестезіологом-реаніматологом і маю величезний досвід. Шлях у Польщі до визнання спеціальності був багаторічним до прийняття нового закону. Спрощення працевлаштування – величезний шанс для лікарів, які хочуть працювати за своєю спеціальністю».

Усього міністрові надійшло 34 заяви від лікарів і 12 від лікарів-стоматологів: 5 визнано, 20 повернуто через помилки під час підготовки пакета документів, інші перевіряються державними консультантами, які підтверджують кваліфікацію лікарів.

Хотіли б працювати в Польщі за своєю спеціальністю? Ось можливість. Приходьте до нас на вебінар, і ми розповімо, що потрібно робити.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Больше полезной информации о медицине в Польше

    Подпишись на новости медицины Польши