Шукаємо місце для стажування. Як поводитися на співбесіді?

Шукаємо місце для стажування. Як поводитися на співбесіді?

Пошук місця для стажування – одне з найважливіших питань для лікаря, який отримав нострифікацію та склав мовний іспит у Польщі. Звертаємо увагу, що лікарі без карти поляка можуть проходити стажування в університетських клініках або лікарнях, що уклали відповідний договір із медичним університетом. Інформацію про ці установи можна отримати в регіональній лікарській палаті.

Ми рекомендуємо заздалегідь зв’язатися із секретаріатом лікарні та домовитися про час зустрічі з керівництвом для співбесіди. На співбесіду варто прийти трохи раніше призначеного часу. Буде краще, якщо ви почекаєте головного лікаря, а не він вас. Обов’язково візьміть із собою резюме, а також усі необхідні документи: апостиль і переклад диплома, а найголовніше – свідоцтва про нострифікацію та складання мовного іспиту.

Готуйтеся до того, що проводити співбесіду з вами буде не тільки головний лікар, але й інші співробітники лікарні, наприклад фахівець відділу кадрів або завідувач відділення, який зацікавлений у прийманні стажера на роботу. Зрозуміло, що в цьому процесі провідну роль відіграє людський фактор.

Як відомо, зустрічають по одежі, тому одягніться, як личить польському лікареві – акуратно й не дуже яскраво. Важлива інформація для дівчат! У більшості польських лікарень манікюр заборонений, нігті не повинні бути покриті лаком і не мають бути дуже довгими. Тому перед співбесідою не варто наносити яскравий лак.

Велике значення має ваш рівень знання польської мови

На співбесіді велике значення має ваш рівень знання польської мови, тому із самого початку поставтеся до її вивчення з усією відповідальністю. На запитання керівництва лікарні відповідайте просто, у жодному разі не перебивайте, умійте вислухати до кінця. Дайте зрозуміти керівництву, що ви будете надійним співробітником і не підведете.

Якщо хочете щось запитати, то робіть це максимально просто й чемно, використовуючи такі стандартні фрази, як, наприклад, «Chczał/Сhczala by spytać Pana Dyrektora» (Хотів/хотіла б запитати у Вас, пане директоре) або «Czy mogę spytać Pana Dyrekora?» (Чи можу я запитати Вас, пане директоре).

Не засмучуйтесь, якщо на співбесіді вам відмовлять. Повірте, це далеко не єдина клініка в Польщі, яка потребує фахівців. Тому ми рекомендуємо відразу домовитися про співбесіди в декількох лікарнях. Це суттєво підвищить ваші шанси на успішне працевлаштування, а крім того, матимете вибір місць для подальшої роботи.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...


    Подпишись на новости медицины Польши