Визнання наукових ступенів у Польщі

Визнання наукових ступенів у Польщі

Іноземні сертифікати та дипломи визнаються в Польщі на підставі міжнародних договорів або на підставі процедури визнання документів. Двосторонні угоди про визнання іноземних дипломів у Польщі та польських документів за кордоном охоплюють 25 країн.

Шкільні атестати, дипломи магістра та наукові ступені, отримані в країнах, охоплених угодою, не повинні підтверджуватися польськими службами пробації або університетами. У більшості випадків документи визнаються як для продовження освіти, так і для працевлаштування.

Визнання іноземних кваліфікацій вищої освіти

Дізнатися, чи буде визнаний сертифікат або вчене звання, можна за допомогою онлайн-сервісу NAWA (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej – Польське національне агентство академічних обмінів). Це урядове агентство, підконтрольне міністрові науки та вищої освіти – https://kwalifikator.nawa.gov.pl/. Працює як центр ENIC-NARIC і відповідає за визнання іноземних кваліфікацій вищої освіти в Польщі.

Цей кваліфікатор дозволяє перевірити можливість визнання документа та автоматично заповнити заяву для цієї процедури. До бази внесено дані про 32 країни та різні види дипломів ступенів, видаваних у них. Сервіс безплатний та інтуїтивно зрозумілий для використання. Просто оберіть країну та своє звання – і миттєво отримаєте результат.

Знали про цей сервіс?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Больше полезной информации о медицине в Польше

    Подпишись на новости медицины Польши