5 найбільш високооплачуваних лікарських спеціальностей у Польщі

5 найбільш високооплачуваних лікарських спеціальностей у Польщі

Польський спеціалізований інтернет-портал medonet провів дослідження щодо найбільш високооплачуваних лікарських спеціальностей у Польщі. Представляємо 5 професій із найбільшими доходами.

Анестезіологи

Анестезіолог потрібен у кожній операційній. Цей спеціаліст готує пацієнта до операції, виконує анестезію, а потім контролює життєві показники й уводить певні дози анестетиків.

Однак його завдання на цьому не закінчуються – у рамках так званого післяопераційного догляду він запобігає ускладненням і болю, порушення подиху. Крім того, він займається вирішенням проблем хронічного болю, проводить реанімацію в лікарнях і на бригадах швидкої допомоги, допомагає під час трансплантації органів і пологах.

Анестезіологів чекають у різних місцях, і є багато варіантів: державні лікарні, клініки болю, бригади швидкої медичної допомоги, приватні клініки. Хороші фахівці, крім чергувань, можуть розраховувати на зарплату від 15 до 40 тис. зл. на місяць.

Лікарі естетичної медицини

Сучасна медицина дозволяє прибрати зморшки, покращити овал обличчя, форму грудей та ін. Тому послуги естетичної медицини стають усе більш популярними. На початку кар’єри пластичні хірурги можуть розраховувати в середньому на 5-6 тис. зл. Однак заробітна плата спеціалістів із репутацією досягає декількох десятків тисяч злотих.

Успіх визначається вправною рукою, точністю, стійкістю до стресів і відчуттям естетики. Для створення реноме допомагає маркетинг, у тому числі відомі люди, які відкрито порекомендують послуги конкретної лікарні.

Пластичні хірурги найбільше заробляють на збільшенні грудей, ринопластиці (корекції носа) і ліпосакції, деякі займаються відновленням уроджених і травматичних дефектів, лікують опіки, проводять пересадження шкіри та реконструюють органи після трансплантації.

Офтальмологи

Одна з найбільш перспективних спеціальностей у нашому списку. Тим більше що міопія стає все більш поширеним явищем, і в міру старіння населення кількість пацієнтів із пресбіопією, катарактою, віковою дегенерацією жовтої плями, відкритокутовою глаукомою та діабетичною ретинопатією продовжує збільшуватися.

Після проходження спеціалізації офтальмолог може шукати роботу в різних медичних установах, у тому числі в офтальмологічних клініках, лікарнях, клініках, а також приймати пацієнтів в особистому кабінеті. Відкривши власну справу, він напевно заробить найбільше. Важливими є «вишукана» назва, позитивні відгуки пацієнтів і хороша якість послуг.

Спеціалісти, які виконують складні процедури (оперують глаукому, катаракту або лазерну корекцію зору пацієнта (міопія, далекозорість, астигматизм)), можуть розраховувати на заробітну плату до 60 тис. зл.

Ортопеди

Це ще одна спеціалізація, яка може принести чималі гроші талановитим і працьовитим лікарям. Тим більше що малорухливий спосіб життя, відсутність фізичних вправ і західні дієти сприяли розвитку дефектів постави. За оцінками, 80 % людей зазнають болі в спині та хребті.

Чим займається ортопед у Польщі? Здійснює діагностику та лікування захворювань і травм опорно-рухового апарата, за винятком костей черепа, зв’язкового апарата та м’язів, лікує переломи кісток, травми м’язів і сухожилля.

Мінімальний заробіток у цій професії становить близько 4 600 зл. на місяць. Але рівень заробітної плати ортопеда значною мірою залежить від місця роботи.

Найбільше будуть заробляти ортопеди, які працюють у невеликих містах в установах із чисельністю співробітників до 50 осіб (мінімум 6 800 зл. на місяць), а лікарі, які працюють у великих приватних і державних лікарнях, зароблять менше. Ортопеди, які обирають приватний сектор, можуть розраховувати на найбільші винагороди. Там пропозиції роботодавців можуть перевищувати 50 тис. зл. для досвідчених лікарів.

Ортодонти та протезисти

Хоча ортодонтія пов’язана, насамперед, із виправленням зубів, які криво ростуть, лікар цієї спеціалізації не тільки лікує дефекти зубів і неправильний прикус, але й займається визначенням причин їх утворення. Ураховуючи, що попит на голлівудську посмішку зростає, заробіток від 15 до 20 тис. зл. – це норма для ортодонтів.

Протезист в основному займається виготовленням і ремонтом ортодонтичних апаратів і зубних протезів. Його робота заснована на постійній співпраці зі стоматологом і вимагає точності, концентрації та ручної праці. Професія протезиста найбільш вигідна під час роботи в приватній клініці або відкриття власного офісу. У цих випадках заробіток перевищуватиме середній по країні.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Больше полезной информации о медицине в Польше

    Подпишись на новости медицины Польши