Робота лікарем ортопедом в Польщі

«Ортопедія» входить до числа надзвичайно затребуваних медичних спеціалізацій і включає безліч різних сфер застосування: травматологія, ревматологія, протезування і так далі. Як варіант, можлива робота в Польщі лікарем-ортопедом у лікарнях, травмпунктах і поліклініках.

Робота лікарем ортопедом в Польщі
Робота лікарем ортопедом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем ортопедом у Польщі?

Зазначимо, що робота лікарем-ортопедом у Польщі – це реально, однак для її отримання необхідно вчинити ряд підготовчих дій. Мало мати диплом медичного вишу та спеціалізацію «Ортопедія», а також досвід роботи в себе в країні – потрібно легалізувати диплом і, звичайно ж, знати мову, у тому числі медичну термінологію.

Що потрібно для роботи лікарем ортопедом у Польщі?

  • знання польської медичної мови;
  • нострифікація диплома ортопеда в Польщі;
  • післядипломне обов’язкове стажування;
  • заключний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем ортопедом у Польщі”

Звичайне отримання права на роботу лікарем-ортопедом у Польщі займає 2-3 роки, але якщо ви станете учасником Проекту, то зможете прискорити цю процедуру. Ми допоможемо уникнути ряду типових помилок, через які в лікарів виникають складності з отриманням дозволу. По-перше, ми допоможемо сформувати комплект документів, нічого не упустивши, по-друге, комплексно підготуємо лікарів-ортопедів до державних іспитів, підберемо лікувальний заклад для проходження стажування.

Зверніть увагу також, що, навчаючись на сертифікованих курсах польської мови для медперсоналу, ви отримуєте реальний шанс скласти мовний іспит з першого разу, а не із третього-п’ятого, як це буває з тими нашими співвітчизниками, які намагаються вивчати мову самостійно.

Звертайтеся за консультацією до менеджерів нашого Проекту, розробленого відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. З нами ви зможете підтвердити диплом ортопеда в Польщі значно швидше!

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...