Робота лікар ортопед в Польщі

«Ортопедія» входить до числа надзвичайно затребуваних медичних спеціалізацій і включає безліч різних сфер застосування: травматологія, ревматологія, протезування і так далі. Як варіант, можлива робота в Польщі лікарем-ортопедом у лікарнях, травмпунктах і поліклініках.

Зарплата лікаря ортопеда в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря ортопеда у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем ортопедом в Польщі
Робота лікарем ортопедом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем ортопедом у Польщі?

Зазначимо, що робота лікарем-ортопедом у Польщі – це реально, однак для її отримання необхідно вчинити ряд підготовчих дій. Мало мати диплом медичного вишу та спеціалізацію «Ортопедія», а також досвід роботи в себе в країні – потрібно легалізувати диплом і, звичайно ж, знати мову, у тому числі медичну термінологію.

Що потрібно для роботи лікарем ортопедом у Польщі?

  • знання польської медичної мови;
  • нострифікація диплома ортопеда в Польщі;
  • післядипломне обов’язкове стажування;
  • заключний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем ортопедом у Польщі”

Звичайне отримання права на роботу лікарем-ортопедом у Польщі займає 2-3 роки, але якщо ви станете учасником Проекту, то зможете прискорити цю процедуру. Ми допоможемо уникнути ряду типових помилок, через які в лікарів виникають складності з отриманням дозволу. По-перше, ми допоможемо сформувати комплект документів, нічого не упустивши, по-друге, комплексно підготуємо лікарів-ортопедів до державних іспитів, підберемо лікувальний заклад для проходження стажування.

Зверніть увагу також, що, навчаючись на сертифікованих курсах польської мови для медперсоналу, ви отримуєте реальний шанс скласти мовний іспит з першого разу, а не із третього-п’ятого, як це буває з тими нашими співвітчизниками, які намагаються вивчати мову самостійно.

Звертайтеся за консультацією до менеджерів нашого Проекту, розробленого відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. З нами ви зможете підтвердити диплом ортопеда в Польщі значно швидше!

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Ортопед у Польщі

Ортопед це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Ортопед у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...