ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ОРТОПЕДОМ В ПОЛЬЩІ

«Ортопедія» входить до числа надзвичайно затребуваних медичних спеціалізацій і включає безліч різних сфер застосування: травматологія, ревматологія, протезування і так далі. Як варіант, можлива робота в Польщі лікарем-ортопедом у лікарнях, травмпунктах і поліклініках.

Як влаштуватися на роботу ортопедом у Польщі

Зазначимо, що робота лікарем-ортопедом у Польщі – це реально, однак для її отримання необхідно вчинити ряд підготовчих дій. Мало мати диплом медичного вишу та спеціалізацію «Ортопедія», а також досвід роботи в себе в країні – потрібно легалізувати диплом і, звичайно ж, знати мову, у тому числі медичну термінологію.

Для працевлаштування лікарем-ортопедом у Польщі потрібні:

  • знання польської медичної мови;
  • нострифікація диплома ортопеда в Польщі;
  • післядипломне обов’язкове стажування;
  • заключний іспит LEK.

 

Звичайне отримання права на роботу лікарем-ортопедом у Польщі займає 2-3 роки, але якщо ви станете учасником Проекту, то зможете прискорити цю процедуру. Ми допоможемо уникнути ряду типових помилок, через які в лікарів виникають складності з отриманням дозволу. По-перше, ми допоможемо сформувати комплект документів, нічого не упустивши, по-друге, комплексно підготуємо лікарів-ортопедів до державних іспитів, підберемо лікувальний заклад для проходження стажування.

Зверніть увагу також, що, навчаючись на сертифікованих курсах польської мови для медперсоналу, ви отримуєте реальний шанс скласти мовний іспит з першого разу, а не із третього-п’ятого, як це буває з тими нашими співвітчизниками, які намагаються вивчати мову самостійно.

Звертайтеся за консультацією до менеджерів нашого Проекту, розробленого відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. З нами ви зможете підтвердити диплом ортопеда в Польщі значно швидше!

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...