Робота лікар трансфузіолог в Польщі

Трансфузіологія вважається досить перспективним інноваційним напрямом у медицині, тому багатьох цікавить робота в Польщі лікарем-трансфузіологом. Тим більше що в Польщі даний напрям досить розвинений і дає хороші можливості для професійного зростання.

Зарплата лікаря трансфузіолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря трансфузіолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем трансфузіологом в Польщі
Робота лікарем трансфузіологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем трансфузіологом у Польщі?

Як правило, робота лікарем-трансфузіологом у Польщі вимагає попередньої підготовки, яка займає декілька місяців, а то й років. Однак з нашим спецпроектом ви пройдете цей шлях значно швидше, тому що в нас напрацьовано великий досвід допомоги докторам-співвітчизникам у справі працевлаштування за кордоном.

Що потрібно для роботи лікарем трансфузіологом у Польщі?

  • польська мова (спеціальна медична);
  • нострифікація диплома трансфузіолога в Польщі;
  • післядипломне спеціалізоване стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем трансфузіологом у Польщі”

Коли ви пройдете всі ці етапи, отримання права на роботу лікарем-трансфузіологом у Польщі забере небагато часу. Ми заздалегідь допоможемо сформувати потрібний пакет документів, підберемо місце проходження лікарського стажування, запропонуємо спецкурси польської медичної мови, після яких ви складете мовний іспит, найімовірніше, з першого разу. Зверніть увагу, що на наших спеціальних курсах польської мови для медпрацівників ви отримуєте саме ті знання, які вам потрібні для лікарської практики та складання LEK, а не просто розмовну польську.

Звертайтеся – наші менеджери Проекту завжди готові відповісти на ваші запитання, допомогти у вирішенні ваших завдань. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, тому з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом трансфузіолога в Польщі набагато простіше, ніж якщо візьметеся за це самостійно або за допомогою фірм, що не мають потрібного потенціалу, зв’язків, напрацювань.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Трансфузіолог у Польщі

Трансфузіолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Трансфузіолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...