ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ТРАНСФУЗІОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

Трансфузіологія вважається досить перспективним інноваційним напрямом у медицині, тому багатьох цікавить робота в Польщі лікарем-трансфузіологом. Тим більше що в Польщі даний напрям досить розвинений і дає хороші можливості для професійного зростання.

Як влаштуватися на роботу трансфузіологом у Польщі

Як правило, робота лікарем-трансфузіологом у Польщі вимагає попередньої підготовки, яка займає декілька місяців, а то й років. Однак з нашим спецпроектом ви пройдете цей шлях значно швидше, тому що в нас напрацьовано великий досвід допомоги докторам-співвітчизникам у справі працевлаштування за кордоном.

Для працевлаштування лікарем-трансфузіологом у Польщі будуть потрібні:

  • польська мова (спеціальна медична);
  • нострифікація диплома трансфузіолога в Польщі;
  • післядипломне спеціалізоване стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Коли ви пройдете всі ці етапи, отримання права на роботу лікарем-трансфузіологом у Польщі забере небагато часу. Ми заздалегідь допоможемо сформувати потрібний пакет документів, підберемо місце проходження лікарського стажування, запропонуємо спецкурси польської медичної мови, після яких ви складете мовний іспит, найімовірніше, з першого разу. Зверніть увагу, що на наших спеціальних курсах польської мови для медпрацівників ви отримуєте саме ті знання, які вам потрібні для лікарської практики та складання LEK, а не просто розмовну польську.

Звертайтеся – наші менеджери Проекту завжди готові відповісти на ваші запитання, допомогти у вирішенні ваших завдань. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, тому з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом трансфузіолога в Польщі набагато простіше, ніж якщо візьметеся за це самостійно або за допомогою фірм, що не мають потрібного потенціалу, зв’язків, напрацювань.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...