ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ТРАНСФУЗІОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

Трансфузіологія вважається досить перспективним інноваційним напрямом у медицині, тому багатьох цікавить робота в Польщі лікарем-трансфузіологом. Тим більше що в Польщі даний напрям досить розвинений і дає хороші можливості для професійного зростання.

Як влаштуватися на роботу трансфузіологом у Польщі

Як правило, робота лікарем-трансфузіологом у Польщі вимагає попередньої підготовки, яка займає декілька місяців, а то й років. Однак з нашим спецпроектом ви пройдете цей шлях значно швидше, тому що в нас напрацьовано великий досвід допомоги докторам-співвітчизникам у справі працевлаштування за кордоном.

Для працевлаштування лікарем-трансфузіологом у Польщі будуть потрібні:

  • польська мова (спеціальна медична);
  • нострифікація диплома трансфузіолога в Польщі;
  • післядипломне спеціалізоване стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Коли ви пройдете всі ці етапи, отримання права на роботу лікарем-трансфузіологом у Польщі забере небагато часу. Ми заздалегідь допоможемо сформувати потрібний пакет документів, підберемо місце проходження лікарського стажування, запропонуємо спецкурси польської медичної мови, після яких ви складете мовний іспит, найімовірніше, з першого разу. Зверніть увагу, що на наших спеціальних курсах польської мови для медпрацівників ви отримуєте саме ті знання, які вам потрібні для лікарської практики та складання LEK, а не просто розмовну польську.

Звертайтеся – наші менеджери Проекту завжди готові відповісти на ваші запитання, допомогти у вирішенні ваших завдань. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, тому з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом трансфузіолога в Польщі набагато простіше, ніж якщо візьметеся за це самостійно або за допомогою фірм, що не мають потрібного потенціалу, зв’язків, напрацювань.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...