Робота лікар нейрохірург в Польщі

«Нейрохірургія» входить до числа найбільш престижних медичних спеціальностей, яка, крім лікарських знань, вимагає витончених практичних умінь і певних вольових якостей. Багатьох приваблює робота в Польщі лікарем-нейрохірургом, і з нашою підтримкою це цілком реально.

Зарплата лікаря нейрохірурга в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря нейрохірурга у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем нейрохірургом в Польщі
Робота лікарем нейрохірургом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем нейрохірургом у Польщі?

Отже, що потрібно зробити, щоб робота лікарем-нейрохірургом у Польщі стала вашою? Для початку потрібен диплом медичного вишу за спеціалізацією «Нейрохірургія», досвід роботи в себе в країні, потім потрібно вивчити польську мову та пройти ряд формальностей у Польщі.

Що потрібно для роботи лікарем нейрохірургом у Польщі?

  • знання польської медичної мови, складання мовного іспиту;
  • нострифікація диплома нейрохірурга в Польщі;
  • післядипломне спеціальне стажування;
  • заключний медичний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем нейрохірургом у Польщі”

Звичайне отримання права на роботу лікарем-нейрохірургом у Польщі в наших співвітчизників може зайняти до трьох років, однак, ставши учасників нашого Проекту, є можливість помітно прискорити процедуру. Ми допомагаємо уникати типових помилок, через які в нейрохірургів виникають складності з отриманням дозволу, під нашим контролем ви завжди правильно сформуєте пакет документів.

Також ми підберемо лікарню для організації стажування та запропонуємо вам мовні курси. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, і ми завжди в курсі всіх нововведень, вимог до здобувачів, наявності місць на стажування та вакансій для тих, хто зміг підтвердити диплом нейрохірурга в Польщі.

Таким чином, з нами всі ваші плани втіляться в найбільш короткий термін, якщо ви скористаєтеся пропонованою можливістю. Тому не сумнівайтеся, а залишайте заявку на сайті, уточнюйте ваші побажання, і ми відразу приступимо до роботи!

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Нейрохірург у Польщі

Нейрохірург це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Нейрохірург у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...