ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ НЕЙРОХІРУРГОМ В ПОЛЬЩІ

«Нейрохірургія» входить до числа найбільш престижних медичних спеціальностей, яка, крім лікарських знань, вимагає витончених практичних умінь і певних вольових якостей. Багатьох приваблює робота в Польщі лікарем-нейрохірургом, і з нашою підтримкою це цілком реально.

Робота нейрохірургом в Польщі, як влаштуватися?

Отже, що потрібно зробити, щоб робота лікарем-нейрохірургом у Польщі стала вашою? Для початку потрібен диплом медичного вишу за спеціалізацією «Нейрохірургія», досвід роботи в себе в країні, потім потрібно вивчити польську мову та пройти ряд формальностей у Польщі.

Для працевлаштування лікарем-нейрохірургом у Польщі потрібні:

  • знання польської медичної мови, складання мовного іспиту;
  • нострифікація диплома нейрохірурга в Польщі;
  • післядипломне спеціальне стажування;
  • заключний медичний іспит LEK.

 

Звичайне отримання права на роботу лікарем-нейрохірургом у Польщі в наших співвітчизників може зайняти до трьох років, однак, ставши учасників нашого Проекту, є можливість помітно прискорити процедуру. Ми допомагаємо уникати типових помилок, через які в нейрохірургів виникають складності з отриманням дозволу, під нашим контролем ви завжди правильно сформуєте пакет документів.

Також ми підберемо лікарню для організації стажування та запропонуємо вам мовні курси. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, і ми завжди в курсі всіх нововведень, вимог до здобувачів, наявності місць на стажування та вакансій для тих, хто зміг підтвердити диплом нейрохірурга в Польщі.

Таким чином, з нами всі ваші плани втіляться в найбільш короткий термін, якщо ви скористаєтеся пропонованою можливістю. Тому не сумнівайтеся, а залишайте заявку на сайті, уточнюйте ваші побажання, і ми відразу приступимо до роботи!

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...