Робота лікар імунолог в Польщі

Імунологія – перспективний у всіх відношеннях напрям, який підійде для тих, хто вирішить зайнятися лікарською діяльністю, а також для бажаючих присвятити себе науковим дослідженням. Є ще один дуже гарний для наших співвітчизників варіант – робота в Польщі лікарем-імунологом, тим більше що там даний напрям інтенсивно розвивається.

Зарплата лікаря імунолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря імунолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем імунологом в Польщі
Робота лікарем імунологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем імунологом у Польщі?

Відразу зауважимо, що робота лікарем-імунологом у Польщі – це реально, але для її отримання буде потрібна серйозна підготовка. Для початку необхідно закінчити медуніверситет, набути досвід роботи, добре вивчити польську мову, а потім можна буде нострифікувати диплом, проходити перепідготовку та претендувати на робоче місце.

Що потрібно для роботи лікарем імунологом у Польщі?

  • знання польської мови зі складанням мовного іспиту;
  • нострифікація диплома імунолога в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування як імунолог;
  • професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем імунологом у Польщі”

Як правило, отримання права на роботу лікарем-імунологом у Польщі може займати два-три роки, але якщо вчасно звернутися до консультантів Проекту, то можна суттєво прискорити процедуру, уникнувши стандартних помилок, через які в наших лікарів виникають складності з отриманням дозволу працювати за кордоном. Ми підберемо вам медустанову, стажування в якій зарахують для допуску до складання медичного іспиту, допоможемо з підготовкою до самого іспиту, а до цього запропонуємо мовний курс польської. Усе це, зауважте, без звільнення з основної роботи.

Зауважимо, що наш Проект розроблено відповідно до всіх вимог Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся – з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом імунолога в Польщі в найкоротший термін – набагато раніше, ніж якщо ви візьметеся пройти цей шлях самостійно.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Імунолог у Польщі

Імунолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Імунолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...