ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ІМУНОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

Імунологія – перспективний у всіх відношеннях напрям, який підійде для тих, хто вирішить зайнятися лікарською діяльністю, а також для бажаючих присвятити себе науковим дослідженням. Є ще один дуже гарний для наших співвітчизників варіант – робота в Польщі лікарем-імунологом, тим більше що там даний напрям інтенсивно розвивається.

Як влаштуватися на роботу імунологом у Польщі

Відразу зауважимо, що робота лікарем-імунологом у Польщі – це реально, але для її отримання буде потрібна серйозна підготовка. Для початку необхідно закінчити медуніверситет, набути досвід роботи, добре вивчити польську мову, а потім можна буде нострифікувати диплом, проходити перепідготовку та претендувати на робоче місце.

Для працевлаштування лікарем-імунологом у Польщі будуть потрібні:

  • знання польської мови зі складанням мовного іспиту;
  • нострифікація диплома імунолога в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування як імунолог;
  • професійний іспит LEK.

 

Як правило, отримання права на роботу лікарем-імунологом у Польщі може займати два-три роки, але якщо вчасно звернутися до консультантів Проекту, то можна суттєво прискорити процедуру, уникнувши стандартних помилок, через які в наших лікарів виникають складності з отриманням дозволу працювати за кордоном. Ми підберемо вам медустанову, стажування в якій зарахують для допуску до складання медичного іспиту, допоможемо з підготовкою до самого іспиту, а до цього запропонуємо мовний курс польської. Усе це, зауважте, без звільнення з основної роботи.

Зауважимо, що наш Проект розроблено відповідно до всіх вимог Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся – з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом імунолога в Польщі в найкоротший термін – набагато раніше, ніж якщо ви візьметеся пройти цей шлях самостійно.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...