Робота лікарем хірургом в Польщі

«Хірургія» входить до числа найбільш престижних медичних спеціалізацій, яка, крім власне лікарських знань, вимагає практичних умінь і певних вольових якостей. Багатьох приваблює робота в Польщі лікарем-хірургом, і з нашою допомогою це цілком реально.

Робота лікарем хірургом в Польщі
Робота лікарем хірургом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем хірургом у Польщі?

Отже, що ж потрібно зробити, щоб робота лікарем-хірургом у Польщі стала реальністю? Спочатку потрібно мати диплом медичного вишу та спеціалізацію «Хірургія», певний досвід роботи в себе в країні, потім вивчити польську мову та пройти ряд формальностей у Польщі.

Що потрібно для роботи лікарем хірургом у Польщі?

  • знання польської медичної мови;
  • нострифікація диплома хірурга в Польщі;
  • післядипломне спеціальне стажування;
  • заключний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем хірургом у Польщі”

Звичайне отримання права на роботу лікарем-хірургом у Польщі в наших співвітчизників займає до трьох років, однак в учасників нашого Проекту є можливість прискорити цю процедуру. Ми допоможемо уникнути низки типових помилок, через які в хірургів виникають складності з отриманням дозволу. По-перше, ми допомагаємо сформувати комплект документів, нічого не упустивши, по-друге, комплексно підготуємо докторів до державних іспитів, підберемо лікарню для організації стажування.

І, нарешті, ми подбаємо про мовні курси з медичним ухилом. Навчаючись на сертифікованих спецкурсах польської мови для медперсоналу, ви отримуєте реальний шанс скласти мовний іспит з першої спроби, а не із третьої-п’ятої, як це часто буває з тими нашими співвітчизниками, які намагаються вивчати польську медичну самостійно.

Звертайтеся за консультацією до менеджерів нашого Проекту, розробленого відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. З нами ви зможете підтвердити диплом хірурга в Польщі набагато швидше.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 3.60 из 5)
Loading...