Робота лікар хірург в Польщі

«Хірургія» входить до числа найбільш престижних медичних спеціалізацій, яка, крім власне лікарських знань, вимагає практичних умінь і певних вольових якостей. Багатьох приваблює робота в Польщі лікарем-хірургом, і з нашою допомогою це цілком реально.

Зарплата лікаря хірурга в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря хірурга у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем хірургом в Польщі
Робота лікарем хірургом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем хірургом у Польщі?

Отже, що ж потрібно зробити, щоб робота лікарем-хірургом у Польщі стала реальністю? Спочатку потрібно мати диплом медичного вишу та спеціалізацію «Хірургія», певний досвід роботи в себе в країні, потім вивчити польську мову та пройти ряд формальностей у Польщі.

Що потрібно для роботи лікарем хірургом у Польщі?

  • знання польської медичної мови;
  • нострифікація диплома хірурга в Польщі;
  • післядипломне спеціальне стажування;
  • заключний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем хірургом у Польщі”

Звичайне отримання права на роботу лікарем-хірургом у Польщі в наших співвітчизників займає до трьох років, однак в учасників нашого Проекту є можливість прискорити цю процедуру. Ми допоможемо уникнути низки типових помилок, через які в хірургів виникають складності з отриманням дозволу. По-перше, ми допомагаємо сформувати комплект документів, нічого не упустивши, по-друге, комплексно підготуємо докторів до державних іспитів, підберемо лікарню для організації стажування.

І, нарешті, ми подбаємо про мовні курси з медичним ухилом. Навчаючись на сертифікованих спецкурсах польської мови для медперсоналу, ви отримуєте реальний шанс скласти мовний іспит з першої спроби, а не із третьої-п’ятої, як це часто буває з тими нашими співвітчизниками, які намагаються вивчати польську медичну самостійно.

Звертайтеся за консультацією до менеджерів нашого Проекту, розробленого відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. З нами ви зможете підтвердити диплом хірурга в Польщі набагато швидше.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Хірург у Польщі

Хірург це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Хірург у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 3.60 из 5)
Loading...