ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ОРТОДОНТОМ В ПОЛЬЩІ

Ортодонтія – це специфічний напрям на стику декількох медичних спеціалізацій: стоматології, косметології та естетичної хірургії. Тому робота в Польщі лікарем-ортодонтом – це перспективна ідея, яку цілком можна реалізувати за допомогою нашого Проекту.

Як влаштуватися на роботу ортодонтом у Польщі

Зазначимо, що підготовчий процес для тих, кому цікава робота лікарем-ортодонтом у Польщі, може зайняти більше року, а то й двох років. Однак із нашою допомогою це буде набагато швидше, оскільки наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Для працевлаштування лікарем-ортодонтом у Польщі будуть потрібні:

  • знання польської мови зі складанням іспиту NIL;
  • нострифікація диплома ортодонта в Польщі;
  • післядипломне стажування як ортодонт;
  • підсумковий медичний іспит LEK.

 

Після проходження всіх перелічених етапів отримання права на роботу лікарем-ортодонтом у Польщі стає цілком реальним. Ми, у свою чергу, допоможемо зібрати повний пакет документів, підберемо місце для стажування, запропонуємо курси польської медичної. Уточнимо, що, навчаючись на курсах польської мови для медперсоналу, ви отримуєте ті вузькоспеціалізовані знання, які потрібні для лікарської практики та складання всіх іспитів.

Пишіть, телефонуйте, і наші менеджери-консультанти нададуть відповіді на всі запитання, підкажуть оптимальний план подальших дій, організують і супроводять вас на всіх етапах, якщо ви вирішите підтвердити диплом ортодонта в Польщі за підтримки нашого Проекту. З нашою підтримкою всі формальності будуть пройдені набагато швидше, ніж якщо ви скористаєтеся допомогою фірм, які не мають потрібної компетенції та повноважень, або самостійно вирішите пройти всі етапи.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...