Робота лікар ортодонт в Польщі

Ортодонтія – це специфічний напрям на стику декількох медичних спеціалізацій: стоматології, косметології та естетичної хірургії. Тому робота в Польщі лікарем-ортодонтом – це перспективна ідея, яку цілком можна реалізувати за допомогою нашого Проекту.

Зарплата лікаря ортодонта в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря ортодонта у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем ортодонтом в Польщі
Робота лікарем ортодонтом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем ортодонтом у Польщі?

Зазначимо, що підготовчий процес для тих, кому цікава робота лікарем-ортодонтом у Польщі, може зайняти більше року, а то й двох років. Однак із нашою допомогою це буде набагато швидше, оскільки наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Що потрібно для роботи лікарем ортодонтом у Польщі?

  • знання польської мови зі складанням іспиту NIL;
  • нострифікація диплома ортодонта в Польщі;
  • післядипломне стажування як ортодонт;
  • підсумковий медичний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем ортодонтом у Польщі”

Після проходження всіх перелічених етапів отримання права на роботу лікарем-ортодонтом у Польщі стає цілком реальним. Ми, у свою чергу, допоможемо зібрати повний пакет документів, підберемо місце для стажування, запропонуємо курси польської медичної. Уточнимо, що, навчаючись на курсах польської мови для медперсоналу, ви отримуєте ті вузькоспеціалізовані знання, які потрібні для лікарської практики та складання всіх іспитів.

Пишіть, телефонуйте, і наші менеджери-консультанти нададуть відповіді на всі запитання, підкажуть оптимальний план подальших дій, організують і супроводять вас на всіх етапах, якщо ви вирішите підтвердити диплом ортодонта в Польщі за підтримки нашого Проекту. З нашою підтримкою всі формальності будуть пройдені набагато швидше, ніж якщо ви скористаєтеся допомогою фірм, які не мають потрібної компетенції та повноважень, або самостійно вирішите пройти всі етапи.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Ортодонт у Польщі

Ортодонт це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Ортодонт у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...