ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ОНКОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

«Онкологія» входить до числа найбільш життєво важливих і соціально значущих медичних спеціалізацій, даючи людям часто останній шанс на життя. Якщо вас цікавить робота в Польщі лікарем-онкологом – це повністю здійсненна мрія!

Робота лікарем онкологом в Польщі
Робота лікарем онкологом в Польщі

Робота онкологом в Польщі, як влаштуватися?

Відразу скажемо, що робота лікарем-онкологом у Польщі передбачає ряд підготовчих дій. Потрібно мати диплом за фахом «Онкологія», досвід роботи в себе на Батьківщині, а вже потім можна буде легалізувати диплом у Польщі.

Для працевлаштування лікарем-онкологом у Польщі будуть потрібні:

  • знання польської спеціальної медичної мови зі складанням мовного іспиту NIL;
  • нострифікація диплома онколога в Польщі;
  • післядипломне стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Звичайне отримання права на роботу лікарем-онкологом у Польщі може тривати до трьох років, однак, ставши учасником Проекту, є можливість прискорити процедуру. Таке «прискорення» відбувається за рахунок того, що в нас завжди найактуальніша інформація щодо вимог, які пред’являються до здобувачів, потрібного пакета документів і лікарень, готових прийняти наших співвітчизників на стажування. Крім того, наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, що полегшує проходження всіх етапів для наших підопічних.

Для лікарів, які не знають польську, ми організуємо спеціалізований «медичний» курс мови, щоб здобувачі могли нормально підготуватися до складання NIL. Після наших курсів відсоток успішного складання з першого разу збільшується, і в цілому з нашою допомогою вдається підтвердити диплом онколога в Польщі набагато швидше, ніж самостійно. Скористайтеся можливостями нашого Проекту, і вже незабаром ви посядете своє гідне місце в європейській системі охорони здоров’я.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...