Робота лікар онколог в Польщі

«Онкологія» входить до числа найбільш життєво важливих і соціально значущих медичних спеціалізацій, даючи людям часто останній шанс на життя. Якщо вас цікавить робота в Польщі лікарем-онкологом – це повністю здійсненна мрія!

Зарплата лікаря онколога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря онколога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем онкологом в Польщі
Робота лікарем онкологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем онкологом у Польщі?

Відразу скажемо, що робота лікарем-онкологом у Польщі передбачає ряд підготовчих дій. Потрібно мати диплом за фахом «Онкологія», досвід роботи в себе на Батьківщині, а вже потім можна буде легалізувати диплом у Польщі.

Що потрібно для роботи лікарем онкологом у Польщі?

  • знання польської спеціальної медичної мови зі складанням мовного іспиту NIL;
  • нострифікація диплома онколога в Польщі;
  • післядипломне стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем онкологом у Польщі”

Звичайне отримання права на роботу лікарем-онкологом у Польщі може тривати до трьох років, однак, ставши учасником Проекту, є можливість прискорити процедуру. Таке «прискорення» відбувається за рахунок того, що в нас завжди найактуальніша інформація щодо вимог, які пред’являються до здобувачів, потрібного пакета документів і лікарень, готових прийняти наших співвітчизників на стажування. Крім того, наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, що полегшує проходження всіх етапів для наших підопічних.

Для лікарів, які не знають польську, ми організуємо спеціалізований «медичний» курс мови, щоб здобувачі могли нормально підготуватися до складання NIL. Після наших курсів відсоток успішного складання з першого разу збільшується, і в цілому з нашою допомогою вдається підтвердити диплом онколога в Польщі набагато швидше, ніж самостійно. Скористайтеся можливостями нашого Проекту, і вже незабаром ви посядете своє гідне місце в європейській системі охорони здоров’я.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Онколог у Польщі

Онколог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Онколог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...