Робота лікар фізіотерапевт в Польщі

Фізіотерапія в сучасній медицині застосовується повсюдно, і практично в кожній лікувальній установі є фізіотерапевтичне відділення або кабінет. Тому робота в Польщі лікарем-фізіотерапевтом – це цілком реальна мета, якщо правильно підійти до її реалізації.

Зарплата лікаря фізіотерапевта в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря фізіотерапевта у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем фізіотерапевтом в Польщі
Робота лікарем фізіотерапевтом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем фізіотерапевтом у Польщі?

Відразу скажемо, що робота лікарем-фізіотерапевтом у Польщі вимагає цілого ряду підготовчих дій. Потрібно мати документально підтверджену спеціалізацію фізіотерапевта, досвід роботи в себе на Батьківщині, добре володіти польською мовою, а вже потім можна буде легалізувати диплом.

Що потрібно для роботи лікарем фізіотерапевтом у Польщі?

  • володіння польською медичною мовою;
  • нострифікація диплома фізіотерапевта в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем фізіотерапевтом у Польщі”

При стандартному розкладі отримання права на роботу лікарем-фізіотерапевтом у Польщі може зайняти 2-3 роки, але якщо стати учасником нашого Проекту, то є можливість помітно прискорити процедуру. Ми допоможемо уникнути помилок, через які в лікарів виникають проблеми з отриманням дозволу на практику. По-перше, з нашою підтримкою ви зможете відразу правильно сформувати комплект документів.

По-друге, ми комплексно готуємо лікарів до держіспитів, підбираємо держлікарню для проходження стажування, а для тих, хто не знає польську мову, організуємо «медичний» курс мови. Зверніть увагу, що, навчаючись на спеціальних курсах польської мови для медиків, ви отримуєте можливість скласти мовний іспит з першого разу, а не із третього або п’ятого, якщо візьметеся вчити мову самостійно. Звертайтеся до консультантів Проекту, розробленого відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, і з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом фізіотерапевта в Польщі найближчим часом!

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Фізіотерапевт у Польщі

Фізіотерапевт це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Фізіотерапевт у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...