ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ФІЗІОТЕРАПЕВТОМ В ПОЛЬЩІ

Фізіотерапія в сучасній медицині застосовується повсюдно, і практично в кожній лікувальній установі є фізіотерапевтичне відділення або кабінет. Тому робота в Польщі лікарем-фізіотерапевтом – це цілком реальна мета, якщо правильно підійти до її реалізації.

Як влаштуватися на роботу фізіотерапевтом у Польщі

Відразу скажемо, що робота лікарем-фізіотерапевтом у Польщі вимагає цілого ряду підготовчих дій. Потрібно мати документально підтверджену спеціалізацію фізіотерапевта, досвід роботи в себе на Батьківщині, добре володіти польською мовою, а вже потім можна буде легалізувати диплом.

Для працевлаштування лікарем-фізіотерапевтом у Польщі будуть потрібні:

  • володіння польською медичною мовою;
  • нострифікація диплома фізіотерапевта в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

При стандартному розкладі отримання права на роботу лікарем-фізіотерапевтом у Польщі може зайняти 2-3 роки, але якщо стати учасником нашого Проекту, то є можливість помітно прискорити процедуру. Ми допоможемо уникнути помилок, через які в лікарів виникають проблеми з отриманням дозволу на практику. По-перше, з нашою підтримкою ви зможете відразу правильно сформувати комплект документів.

По-друге, ми комплексно готуємо лікарів до держіспитів, підбираємо держлікарню для проходження стажування, а для тих, хто не знає польську мову, організуємо «медичний» курс мови. Зверніть увагу, що, навчаючись на спеціальних курсах польської мови для медиків, ви отримуєте можливість скласти мовний іспит з першого разу, а не із третього або п’ятого, якщо візьметеся вчити мову самостійно. Звертайтеся до консультантів Проекту, розробленого відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, і з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом фізіотерапевта в Польщі найближчим часом!

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...