ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ФІЗІОТЕРАПЕВТОМ В ПОЛЬЩІ

Фізіотерапія в сучасній медицині застосовується повсюдно, і практично в кожній лікувальній установі є фізіотерапевтичне відділення або кабінет. Тому робота в Польщі лікарем-фізіотерапевтом – це цілком реальна мета, якщо правильно підійти до її реалізації.

Як влаштуватися на роботу фізіотерапевтом у Польщі

Відразу скажемо, що робота лікарем-фізіотерапевтом у Польщі вимагає цілого ряду підготовчих дій. Потрібно мати документально підтверджену спеціалізацію фізіотерапевта, досвід роботи в себе на Батьківщині, добре володіти польською мовою, а вже потім можна буде легалізувати диплом.

Для працевлаштування лікарем-фізіотерапевтом у Польщі будуть потрібні:

  • володіння польською медичною мовою;
  • нострифікація диплома фізіотерапевта в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

При стандартному розкладі отримання права на роботу лікарем-фізіотерапевтом у Польщі може зайняти 2-3 роки, але якщо стати учасником нашого Проекту, то є можливість помітно прискорити процедуру. Ми допоможемо уникнути помилок, через які в лікарів виникають проблеми з отриманням дозволу на практику. По-перше, з нашою підтримкою ви зможете відразу правильно сформувати комплект документів.

По-друге, ми комплексно готуємо лікарів до держіспитів, підбираємо держлікарню для проходження стажування, а для тих, хто не знає польську мову, організуємо «медичний» курс мови. Зверніть увагу, що, навчаючись на спеціальних курсах польської мови для медиків, ви отримуєте можливість скласти мовний іспит з першого разу, а не із третього або п’ятого, якщо візьметеся вчити мову самостійно. Звертайтеся до консультантів Проекту, розробленого відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, і з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом фізіотерапевта в Польщі найближчим часом!

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...