Робота лікарем акушером в Польщі

«Акушерство» – це значуща, життєво важлива професійна спеціалізація, оскільки очевидно, що без допомоги акушера більшість людей просто навряд чи благополучно з’явилися б на світ. Це перший доктор, з яким ми, нехай і неусвідомлено, зустрічаємося у своєму житті, тому такі фахівці завжди потрібні в будь-якій країні. Перспективний варіант для наших докторів – робота в Польщі лікарем-акушером.

Робота лікарем акушером в Польщі
Робота лікарем акушером в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем акушером у Польщі?

Отже, робота лікарем-акушером у Польщі – це цілком реально, особливо якщо ви звернетеся за допомогою до консультантів нашого Проекту. Від вас вимагатиметься лише ряд підготовчих дій: здобути лікарський диплом у себе в країні, напрацювати деякий досвід і вивчити польську мову так, щоб скласти мовний іспит.

Що потрібно для роботи лікарем акушером у Польщі?

  • знання польської мови зі складанням іспиту NIL;
  • нострифікація диплома акушера в Польщі;
  • післядипломне стажування;
  • професійний підсумковий іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем акушером у Польщі”

У стандартному варіанті отримання права на роботу лікарем-акушером у Польщі займає близько 2-3 років, але з нашим Проектом усе можна зробити швидше. Ми патронуємо наших клієнтів на кожному етапі підготовки: формування пакета документів, добір сертифікованої установи, стажування в якій зарахують для майбутнього допуску до медичного іспиту, підготовка до самого іспиту. Також ми пропонуємо сертифіковані курси польської, після яких слухачі справляються з екзаменаційними випробуваннями NIL.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...