Робота лікар акушер в Польщі

«Акушерство» – це значуща, життєво важлива професійна спеціалізація, оскільки очевидно, що без допомоги акушера більшість людей просто навряд чи благополучно з’явилися б на світ. Це перший доктор, з яким ми, нехай і неусвідомлено, зустрічаємося у своєму житті, тому такі фахівці завжди потрібні в будь-якій країні. Перспективний варіант для наших докторів – робота в Польщі лікарем-акушером.

Зарплата лікаря акушера в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря акушера у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем акушером в Польщі
Робота лікарем акушером в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем акушером у Польщі?

Отже, робота лікарем-акушером у Польщі – це цілком реально, особливо якщо ви звернетеся за допомогою до консультантів нашого Проекту. Від вас вимагатиметься лише ряд підготовчих дій: здобути лікарський диплом у себе в країні, напрацювати деякий досвід і вивчити польську мову так, щоб скласти мовний іспит.

Що потрібно для роботи лікарем акушером у Польщі?

  • знання польської мови зі складанням іспиту NIL;
  • нострифікація диплома акушера в Польщі;
  • післядипломне стажування;
  • професійний підсумковий іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем акушером у Польщі”

У стандартному варіанті отримання права на роботу лікарем-акушером у Польщі займає близько 2-3 років, але з нашим Проектом усе можна зробити швидше. Ми патронуємо наших клієнтів на кожному етапі підготовки: формування пакета документів, добір сертифікованої установи, стажування в якій зарахують для майбутнього допуску до медичного іспиту, підготовка до самого іспиту. Також ми пропонуємо сертифіковані курси польської, після яких слухачі справляються з екзаменаційними випробуваннями NIL.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Акушер у Польщі

Акушер це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Акушер у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...