ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ АКУШЕРОМ В ПОЛЬЩІ

«Акушерство» – це значуща, життєво важлива професійна спеціалізація, оскільки очевидно, що без допомоги акушера більшість людей просто навряд чи благополучно з’явилися б на світ. Це перший доктор, з яким ми, нехай і неусвідомлено, зустрічаємося у своєму житті, тому такі фахівці завжди потрібні в будь-якій країні. Перспективний варіант для наших докторів – робота в Польщі лікарем-акушером.

Як влаштуватися на роботу акушером у Польщі

Отже, робота лікарем-акушером у Польщі – це цілком реально, особливо якщо ви звернетеся за допомогою до консультантів нашого Проекту. Від вас вимагатиметься лише ряд підготовчих дій: здобути лікарський диплом у себе в країні, напрацювати деякий досвід і вивчити польську мову так, щоб скласти мовний іспит.

Для працевлаштування лікарем-акушером у Польщі будуть потрібні:

  • знання польської мови зі складанням іспиту NIL;
  • нострифікація диплома акушера в Польщі;
  • післядипломне стажування;
  • професійний підсумковий іспит LEK.

 

У стандартному варіанті отримання права на роботу лікарем-акушером у Польщі займає близько 2-3 років, але з нашим Проектом усе можна зробити швидше. Ми патронуємо наших клієнтів на кожному етапі підготовки: формування пакета документів, добір сертифікованої установи, стажування в якій зарахують для майбутнього допуску до медичного іспиту, підготовка до самого іспиту. Також ми пропонуємо сертифіковані курси польської, після яких слухачі справляються з екзаменаційними випробуваннями NIL.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...