Робота лікар терапевт в Польщі

«Терапія» – це, без сумніву, найбільш масова базова спеціалізація в медуніверситетах, пропонована студентам лікувальних факультетів. Терапевти працюють у всіх лікарнях і клініках, тому робота в Польщі лікарем-терапевтом обов’язково знайдеться для всіх бажаючих, хто відповідально підійде до підготовки. На всіх підготовчих етапах вам допоможе наш спеціалізований Проект.

Зарплата лікаря терапевта в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря терапевта у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем терапевтом в Польщі
Робота лікарем терапевтом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем терапевтом у Польщі?

Зазначимо, що підготовча частина для тих, кого цікавить робота лікарем-терапевтом у Польщі, може тривати декілька місяців, а то й два-три роки. Але з нашим Проектом усе відбудеться набагато швидше, тому що наші менеджери напрацювали колосальний досвід допомоги лікарям-співвітчизникам у справі пошуку роботи за кордоном.

Що потрібно для роботи лікарем терапевтом у Польщі?

  • польська мова (медична) на високому рівні;
  • нострифікація диплома терапевта в Польщі;
  • післядипломне стажування як терапевт;
  • заключний лікарський іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем терапевтом у Польщі”

Як тільки ви проходите всі ці етапи, отримання права на роботу лікарем-терапевтом у Польщі забере небагато часу. У свою чергу, ми допоможемо зібрати повний пакет документів, підберемо лікарню або поліклініку, де можна пройти стажування, запропонуємо спецкурси польської медичної, після закінчення яких легко подолати мовний іспит з першого разу. Уточнимо, що, навчаючись саме на курсах польської для медпрацівників, ви отримуєте вузькоспеціальні знання, потрібні для лікарської практики та складання LEK, а не просто засвоюєте розмовну польську мову.

Пишіть, телефонуйте, і наші консультанти нададуть відповіді на ваші запитання, підкажуть подальший план дій, організують і супроводять вас на всіх етапах, якщо ви вирішили підтвердити диплом терапевта в Польщі за підтримки нашого Проекту. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Терапевт у Польщі

Терапевт це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Терапевт у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...