ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ТЕРАПЕВТОМ В ПОЛЬЩІ

«Терапія» – це, без сумніву, найбільш масова базова спеціалізація в медуніверситетах, пропонована студентам лікувальних факультетів. Терапевти працюють у всіх лікарнях і клініках, тому робота в Польщі лікарем-терапевтом обов’язково знайдеться для всіх бажаючих, хто відповідально підійде до підготовки. На всіх підготовчих етапах вам допоможе наш спеціалізований Проект.

Робота терапевтом в Польщі, як влаштуватися?

Зазначимо, що підготовча частина для тих, кого цікавить робота лікарем-терапевтом у Польщі, може тривати декілька місяців, а то й два-три роки. Але з нашим Проектом усе відбудеться набагато швидше, тому що наші менеджери напрацювали колосальний досвід допомоги лікарям-співвітчизникам у справі пошуку роботи за кордоном.

Для працевлаштування лікарем-терапевтом у Польщі будуть потрібні:

  • польська мова (медична) на високому рівні;
  • нострифікація диплома терапевта в Польщі;
  • післядипломне стажування як терапевт;
  • заключний лікарський іспит LEK.

 

Як тільки ви проходите всі ці етапи, отримання права на роботу лікарем-терапевтом у Польщі забере небагато часу. У свою чергу, ми допоможемо зібрати повний пакет документів, підберемо лікарню або поліклініку, де можна пройти стажування, запропонуємо спецкурси польської медичної, після закінчення яких легко подолати мовний іспит з першого разу. Уточнимо, що, навчаючись саме на курсах польської для медпрацівників, ви отримуєте вузькоспеціальні знання, потрібні для лікарської практики та складання LEK, а не просто засвоюєте розмовну польську мову.

Пишіть, телефонуйте, і наші консультанти нададуть відповіді на ваші запитання, підкажуть подальший план дій, організують і супроводять вас на всіх етапах, якщо ви вирішили підтвердити диплом терапевта в Польщі за підтримки нашого Проекту. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...