ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ НЕВРОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

«Неврологія» – дуже цікава з усіх точок зору спеціалізація, і робота в Польщі лікарем-неврологом – це дуже перспективно. Наш Проект допоможе вам втілити перспективи в життя в мінімальний термін, легалізувавши диплом та отримавши дозвіл на лікарську практику.

Як влаштуватися на роботу неврологом у Польщі

Отже, робота лікарем-неврологом у Польщі – це реально, однак, щоб її отримати, необхідно здійснити ряд підготовчих кроків. Для початку потрібно мати диплом за фахом «Неврологія», практичний досвід роботи в себе в країні, а вже потім можна буде легалізувати диплом у Європі.

Для працевлаштування лікарем-неврологом у Польщі необхідними є:

  • вивчення польської мови з подальшим складанням іспиту;
  • нострифікація диплома невролога в Польщі;
  • післядипломне спецстажування;
  • іспит LEK.

 

Звичайне отримання права на роботу лікарем-неврологом у Польщі може займати 2-3 роки, але якщо ви – учасник нашого Проекту, то є можливість прискорити цю процедуру. Ми допоможемо уникнути типових помилок, через які в докторів виникають проблеми з отриманням дозволу на практику. Серед частих помилок – неправильне оформлення документів, недостатнє знання мови, труднощі з пошуком місця для стажування і так далі.

Усіх цих складностей можна уникнути, просто подавши заявку для участі в нашому Проекті, який, зауважимо, розроблено повністю відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Так, ми підкажемо, як подати документи, самі знайдемо для вас місце стажування, допоможемо підготуватися до всіх іспитів – мовного та медичного – і, зрештою, підтвердити диплом невролога в Польщі. Крім того, ми надаємо допомогу в працевлаштуванні нашим співвітчизникам, які пройшли всі перелічені вище етапи.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...