ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ НЕВРОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

«Неврологія» – дуже цікава з усіх точок зору спеціалізація, і робота в Польщі лікарем-неврологом – це дуже перспективно. Наш Проект допоможе вам втілити перспективи в життя в мінімальний термін, легалізувавши диплом та отримавши дозвіл на лікарську практику.

Як влаштуватися на роботу неврологом у Польщі

Отже, робота лікарем-неврологом у Польщі – це реально, однак, щоб її отримати, необхідно здійснити ряд підготовчих кроків. Для початку потрібно мати диплом за фахом «Неврологія», практичний досвід роботи в себе в країні, а вже потім можна буде легалізувати диплом у Європі.

Для працевлаштування лікарем-неврологом у Польщі необхідними є:

  • вивчення польської мови з подальшим складанням іспиту;
  • нострифікація диплома невролога в Польщі;
  • післядипломне спецстажування;
  • іспит LEK.

 

Звичайне отримання права на роботу лікарем-неврологом у Польщі може займати 2-3 роки, але якщо ви – учасник нашого Проекту, то є можливість прискорити цю процедуру. Ми допоможемо уникнути типових помилок, через які в докторів виникають проблеми з отриманням дозволу на практику. Серед частих помилок – неправильне оформлення документів, недостатнє знання мови, труднощі з пошуком місця для стажування і так далі.

Усіх цих складностей можна уникнути, просто подавши заявку для участі в нашому Проекті, який, зауважимо, розроблено повністю відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Так, ми підкажемо, як подати документи, самі знайдемо для вас місце стажування, допоможемо підготуватися до всіх іспитів – мовного та медичного – і, зрештою, підтвердити диплом невролога в Польщі. Крім того, ми надаємо допомогу в працевлаштуванні нашим співвітчизникам, які пройшли всі перелічені вище етапи.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...