Робота лікар ревматолог в Польщі

«Ревматологія» – широко затребувана в лікувальних установах спеціальність, і робота в Польщі лікарем-ревматологом може знайтися для всіх бажаючих, хто відповідально підготується до роботи за кордоном. А допоможе в такій професійній підготовці наш спеціалізований Проект.

Зарплата лікаря ревматолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря ревматолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем ревматологом в Польщі
Робота лікарем ревматологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем ревматологом у Польщі?

Підготовча частина для тих, кому цікава робота лікарем-ревматологом у Польщі, може тривати рік і більше. Але з нашим Проектом усе відбудеться набагато швидше, тому що маємо колосальний досвід допомоги лікарям-співвітчизникам у справі сприяння працевлаштуванню за кордоном.

Що потрібно для роботи лікарем ревматологом у Польщі?

  • польська мова (медична) на професійному рівні;
  • нострифікація диплома ревматолога в Польщі;
  • післядипломне стажування як ревматолог;
  • заключний іспит для лікарів LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем ревматологом у Польщі”

Після проходження всіх цих етапів ви отримаєте право на роботу лікарем-ревматологом у Польщі найближчим часом. Щоб усе пройшло максимально швидко, ми допоможемо зібрати всі потрібні документи, підберемо лікарню, де можна пройти стажування, і запропонуємо спецкурси польської медичної, після завершення яких легко подолати мовний іспит з першого разу. Уточнимо, що на курсах польської для медпрацівників ви отримаєте вузькоспеціальні знання, необхідні для лікарської практики та складання LEK, а не просто вивчите розмовну польську мову.

Звертайтеся, пишіть, телефонуйте, і наші менеджери нададуть відповіді на ваші запитання, підкажуть план найближчих дій, організують і супроводять вас на всіх етапах, якщо ви вирішите підтвердити диплом ревматолога в Польщі за підтримки нашого Проекту. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Ревматолог у Польщі

Ревматолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Ревматолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...