ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ РЕВМАТОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

«Ревматологія» – широко затребувана в лікувальних установах спеціальність, і робота в Польщі лікарем-ревматологом може знайтися для всіх бажаючих, хто відповідально підготується до роботи за кордоном. А допоможе в такій професійній підготовці наш спеціалізований Проект.

Як влаштуватися на роботу ревматологом у Польщі

Підготовча частина для тих, кому цікава робота лікарем-ревматологом у Польщі, може тривати рік і більше. Але з нашим Проектом усе відбудеться набагато швидше, тому що маємо колосальний досвід допомоги лікарям-співвітчизникам у справі сприяння працевлаштуванню за кордоном.

Для працевлаштування лікарем-ревматологом у Польщі будуть потрібні:

  • польська мова (медична) на професійному рівні;
  • нострифікація диплома ревматолога в Польщі;
  • післядипломне стажування як ревматолог;
  • заключний іспит для лікарів LEK.

 

Після проходження всіх цих етапів ви отримаєте право на роботу лікарем-ревматологом у Польщі найближчим часом. Щоб усе пройшло максимально швидко, ми допоможемо зібрати всі потрібні документи, підберемо лікарню, де можна пройти стажування, і запропонуємо спецкурси польської медичної, після завершення яких легко подолати мовний іспит з першого разу. Уточнимо, що на курсах польської для медпрацівників ви отримаєте вузькоспеціальні знання, необхідні для лікарської практики та складання LEK, а не просто вивчите розмовну польську мову.

Звертайтеся, пишіть, телефонуйте, і наші менеджери нададуть відповіді на ваші запитання, підкажуть план найближчих дій, організують і супроводять вас на всіх етапах, якщо ви вирішите підтвердити диплом ревматолога в Польщі за підтримки нашого Проекту. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...