Робота лікар кардіохірург в Польщі

«Кардіохірургія» входить до числа елітних медичних спеціалізацій, а працювати кардіохірургом престижно практично в будь-якій державі. Через безліч факторів, географічних і соціокультурних, наших співвітчизників активно цікавить робота в Польщі лікарем-кардіохірургом у лікарнях і поліклініках.

Зарплата лікаря кардіохірурга в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря кардіохірурга у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем кардіохірургом в Польщі
Робота лікарем кардіохірургом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем кардіохірургом у Польщі?

Зазначимо, що робота лікарем-кардіохірургом у Польщі – це реально, однак для її отримання необхідно виконати ряд підготовчих дій. Мало мати диплом вітчизняного вишу за фахом «Кардіологія» і навіть досвід роботи в себе в країні – потрібно пройти перепідготовку і, звичайно ж, знати мову.

Що потрібно для роботи лікарем кардіохірургом у Польщі?

  • проходження додаткового перенавчання та стажування на території Польщі;
  • знання польської мови та медтермінології польською, підтверджене сертифікатом;
  • нострифікація диплома кардіохірурга в Польщі.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем кардіохірургом у Польщі”

Звичайне отримання права на роботу лікарем-кардіохірургом у Польщі займає 2-3 роки, але якщо ви звернетеся до нашого Проекту, то все можна зробити швидше. Ми допоможемо уникнути ряду типових помилок, через які в лікарів виникають складності з отриманням дозволу. По-перше, ми допоможемо сформувати комплект документів, нічого не упустивши, по-друге, підберемо навчальні заклади, що займаються підготовкою іноземців-кардіохірургів. І, нарешті, ми підберемо лікувальні заклади, що беруть участь в офіційній державній програмі стажувань.

Зверніть увагу також, що, навчаючись на сертифікованих курсах польської мови для медперсоналу, ви отримуєте реальний шанс скласти мовний іспит з першого разу, а не із третього-п’ятого, як це буває з тими нашими співвітчизниками, які намагаються вивчати мову самостійно. Звертайтеся, і ви зможете підтвердити диплом кардіохірурга в Польщі набагато швидше! Зазначимо, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Кардіохірург у Польщі

Кардіохірург це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Кардіохірург у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...