ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ КАРДІОХІРУРГОМ В ПОЛЬЩІ

«Кардіохірургія» входить до числа елітних медичних спеціалізацій, а працювати кардіохірургом престижно практично в будь-якій державі. Через безліч факторів, географічних і соціокультурних, наших співвітчизників активно цікавить робота в Польщі лікарем-кардіохірургом у лікарнях і поліклініках.

Як влаштуватися на роботу кардіохірургом у Польщі

Зазначимо, що робота лікарем-кардіохірургом у Польщі – це реально, однак для її отримання необхідно виконати ряд підготовчих дій. Мало мати диплом вітчизняного вишу за фахом «Кардіологія» і навіть досвід роботи в себе в країні – потрібно пройти перепідготовку і, звичайно ж, знати мову.

Для працевлаштування лікарем-кардіохірургом у Польщі необхідні:

  • проходження додаткового перенавчання та стажування на території Польщі;
  • знання польської мови та медтермінології польською, підтверджене сертифікатом;
  • нострифікація диплома кардіохірурга в Польщі.

 

Звичайне отримання права на роботу лікарем-кардіохірургом у Польщі займає 2-3 роки, але якщо ви звернетеся до нашого Проекту, то все можна зробити швидше. Ми допоможемо уникнути ряду типових помилок, через які в лікарів виникають складності з отриманням дозволу. По-перше, ми допоможемо сформувати комплект документів, нічого не упустивши, по-друге, підберемо навчальні заклади, що займаються підготовкою іноземців-кардіохірургів. І, нарешті, ми підберемо лікувальні заклади, що беруть участь в офіційній державній програмі стажувань.

Зверніть увагу також, що, навчаючись на сертифікованих курсах польської мови для медперсоналу, ви отримуєте реальний шанс скласти мовний іспит з першого разу, а не із третього-п’ятого, як це буває з тими нашими співвітчизниками, які намагаються вивчати мову самостійно. Звертайтеся, і ви зможете підтвердити диплом кардіохірурга в Польщі набагато швидше! Зазначимо, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...