ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ПЕДІАТРОМ В ПОЛЬЩІ

«Педіатрія» – одна з найбільш складних і багатогранних спеціалізацій, що вимагають знань з усіх галузей медицини, а також глибокого розуміння дитячої та підліткової психології. Якщо ви опанували професію на високому рівні, то є сенс спробувати щастя та зробити кроки до працевлаштування за кордоном. Наприклад, робота в Польщі лікарем-педіатром – це дуже чудовий у всіх відношеннях варіант.

Як влаштуватися на роботу педіатром у Польщі

Відразу зауважимо, що робота лікарем-педіатром у Польщі вимагає ретельної попередньої підготовки. І зазначимо також, що з нашою допомогою влаштуватися на роботу лікарем за кордоном буде простіше, оскільки в нас є колосальний досвід підтримки лікарів-співвітчизників у працевлаштуванні за кордоном.

Для працевлаштування лікарем-педіатром у Польщі обов’язково необхідні:

  • польська загальна та медична мова;
  • нострифікація диплома педіатра в Польщі;
  • післядипломне практичне стажування;
  • підсумковий іспит LEK.

 

Після всього переліченого отримання права на роботу лікарем-педіатром у Польщі забере небагато часу. Щоб саме так усе й було, ми проконсультуємо відносно «підводних каменів» даного процесу, допоможемо з підготовкою документів, організацією проходження лікарського стажування та курсами польської, які дозволять вам опанувати її на належному рівні – так, щоб спілкуватися з маленькими пацієнтами та їх рідними.

Зауважимо, що на нашому спецкурсі сконцентровані всі знання, необхідні для роботи лікаря та якнайшвидшої інтеграції в систему європейської охорони здоров’я. Тому пишіть, телефонуйте, і менеджери охоче нададуть відповіді на ваші звернення, допоможуть у вирішенні організаційних питань усім, кого цікавить посада медпрацівника за кордоном, а також допоможуть підтвердити диплом лікаря педіатра в Польщі. Зазначимо також, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...