Робота лікар педіатр в Польщі

«Педіатрія» – одна з найбільш складних і багатогранних спеціалізацій, що вимагають знань з усіх галузей медицини, а також глибокого розуміння дитячої та підліткової психології. Якщо ви опанували професію на високому рівні, то є сенс спробувати щастя та зробити кроки до працевлаштування за кордоном. Наприклад, робота в Польщі лікарем-педіатром – це дуже чудовий у всіх відношеннях варіант.

Зарплата лікаря педіатра в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря педіатра у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем педіатром в Польщі
Робота лікарем педіатром в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем педіатром у Польщі?

Відразу зауважимо, що робота лікарем-педіатром у Польщі вимагає ретельної попередньої підготовки. І зазначимо також, що з нашою допомогою влаштуватися на роботу лікарем за кордоном буде простіше, оскільки в нас є колосальний досвід підтримки лікарів-співвітчизників у працевлаштуванні за кордоном.

Що потрібно для роботи лікарем педіатром у Польщі?

  • польська загальна та медична мова;
  • нострифікація диплома педіатра в Польщі;
  • післядипломне практичне стажування;
  • підсумковий іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем педіатром у Польщі”

Після всього переліченого отримання права на роботу лікарем-педіатром у Польщі забере небагато часу. Щоб саме так усе й було, ми проконсультуємо відносно «підводних каменів» даного процесу, допоможемо з підготовкою документів, організацією проходження лікарського стажування та курсами польської, які дозволять вам опанувати її на належному рівні – так, щоб спілкуватися з маленькими пацієнтами та їх рідними.

Зауважимо, що на нашому спецкурсі сконцентровані всі знання, необхідні для роботи лікаря та якнайшвидшої інтеграції в систему європейської охорони здоров’я. Тому пишіть, телефонуйте, і менеджери охоче нададуть відповіді на ваші звернення, допоможуть у вирішенні організаційних питань усім, кого цікавить посада медпрацівника за кордоном, а також допоможуть підтвердити диплом лікаря педіатра в Польщі. Зазначимо також, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Педіатр у Польщі

Педіатр це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Педіатр у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...