Робота лікарем вірусологом в Польщі

Вірусологія – перспективний науково-практичний напрям і для тих, хто бажає займатися науковими дослідженнями, і тих, хто віддав би перевагу роботі в лабораторії або лікувальній практиці. Також досить далекоглядним для наших співвітчизників кроком стане робота в Польщі лікарем-вірусологом, тим більше що в Польщі даний напрям інтенсивно розвивається.

Робота лікарем вірусологом в Польщі
Робота лікарем вірусологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем вірусологом у Польщі?

У цілому робота лікарем-вірусологом у Польщі – це цілком досяжна мета, але від здобувача вимагатиметься відмінна базова підготовка, хороші знання за фахом і вільне володіння мовою країни перебування. При дотриманні перелічених умов можна легалізувати диплом, пройти додаткову перепідготовку та отримати роботу.

Що потрібно для роботи лікарем вірусологом у Польщі?

  • володіння польською мовою з обов’язковим складанням NIL;
  • нострифікація диплома вірусолога в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування;
  • підсумковий професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем вірусологом у Польщі”

Найчастіше отримання права на роботу лікарем-вірусологом у Польщі займає близько двох-трьох років, але для учасників Проекту створені більш комфортні умови. Ми супроводжуємо здобувачів на всіх етапах, допомагаючи правильно сформувати пакет документів, підбираючи сертифіковану медустанову, стажування в якій гарантовано зарахують для допуску до складання медичного іспиту. Крім того, ми допомагаємо з підготовкою безпосередньо до іспитів: медичного іспиту LEK та мовного іспиту NIL.

Усі ці можливості відкриті для наших підопічних завдяки тому, що ми працюємо легально, а наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся, і з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом вірусолога в Польщі, заощадивши час, нерви та фінанси.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...