ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ВІРУСОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

Вірусологія – перспективний науково-практичний напрям і для тих, хто бажає займатися науковими дослідженнями, і тих, хто віддав би перевагу роботі в лабораторії або лікувальній практиці. Також досить далекоглядним для наших співвітчизників кроком стане робота в Польщі лікарем-вірусологом, тим більше що в Польщі даний напрям інтенсивно розвивається.

Як влаштуватися на роботу вірусологом у Польщі

У цілому робота лікарем-вірусологом у Польщі – це цілком досяжна мета, але від здобувача вимагатиметься відмінна базова підготовка, хороші знання за фахом і вільне володіння мовою країни перебування. При дотриманні перелічених умов можна легалізувати диплом, пройти додаткову перепідготовку та отримати роботу.

Для працевлаштування лікарем-вірусологом у Польщі необхідні:

  • володіння польською мовою з обов’язковим складанням NIL;
  • нострифікація диплома вірусолога в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування;
  • підсумковий професійний іспит LEK.

 

Найчастіше отримання права на роботу лікарем-вірусологом у Польщі займає близько двох-трьох років, але для учасників Проекту створені більш комфортні умови. Ми супроводжуємо здобувачів на всіх етапах, допомагаючи правильно сформувати пакет документів, підбираючи сертифіковану медустанову, стажування в якій гарантовано зарахують для допуску до складання медичного іспиту. Крім того, ми допомагаємо з підготовкою безпосередньо до іспитів: медичного іспиту LEK та мовного іспиту NIL.

Усі ці можливості відкриті для наших підопічних завдяки тому, що ми працюємо легально, а наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся, і з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом вірусолога в Польщі, заощадивши час, нерви та фінанси.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...