Робота лікар уролог в Польщі

«Урологія» – одна з найбільш масових і затребуваних професійних лікарських спеціалізацій, а тому робота в Польщі лікарем-урологом повністю реальна для наших співвітчизників. І за допомогою нашого Проекту ви точно досягнете цієї мети в найкоротший термін.

Зарплата лікаря уролога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря уролога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем урологом в Польщі
Робота лікарем урологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем урологом у Польщі?

Як правило, робота лікарем-урологом у Польщі вимагає попередньої підготовки, яка може зайняти декілька місяців, а то й років. Однак із нашим Проектом цей шлях можна пройти набагато швидше, тому що нами напрацьовано величенний досвід допомоги лікарям-співвітчизникам у працевлаштуванні за кордоном.

Що потрібно для роботи лікарем урологом у Польщі?

  • польська мова (медична);
  • нострифікація диплома уролога в Польщі;
  • післядипломне стажування за фахом;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем урологом у Польщі”

Коли ви пройдете всі ці етапи, то отримання права на роботу лікарем-урологом у Польщі забере мінімум часу. Так, ми допоможемо сформувати пакет документів, підберемо лікарню або амбулаторію для проходження стажування, запропонуємо спеціальні курси польської медичної мови, після яких ви подолаєте мовний іспит з першого разу. Майте на увазі, що, навчаючись на спеціальних курсах польської мови для лікарів, ви отримуєте саме ті знання, які вам потрібні для медичної практики та складання іспиту LEK, а не просто розмовну побутову польську.

Звертайтеся – консультанти Проекту завжди готові відповісти на ваші запитання та запропонувати варіант, найбільш зручний з урахуванням вашої зайнятості та інших життєвих обставин. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, тому з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом уролога в Польщі набагато швидше та простіше, ніж якщо візьметеся за це самостійно або за допомогою не спеціалізованих і не сертифікованих фірм.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Уролог у Польщі

Уролог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Уролог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...