Робота лікарем урологом в Польщі

«Урологія» – одна з найбільш масових і затребуваних професійних лікарських спеціалізацій, а тому робота в Польщі лікарем-урологом повністю реальна для наших співвітчизників. І за допомогою нашого Проекту ви точно досягнете цієї мети в найкоротший термін.

Робота лікарем урологом в Польщі
Робота лікарем урологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем урологом у Польщі?

Як правило, робота лікарем-урологом у Польщі вимагає попередньої підготовки, яка може зайняти декілька місяців, а то й років. Однак із нашим Проектом цей шлях можна пройти набагато швидше, тому що нами напрацьовано величенний досвід допомоги лікарям-співвітчизникам у працевлаштуванні за кордоном.

Що потрібно для роботи лікарем урологом у Польщі?

  • польська мова (медична);
  • нострифікація диплома уролога в Польщі;
  • післядипломне стажування за фахом;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем урологом у Польщі”

Коли ви пройдете всі ці етапи, то отримання права на роботу лікарем-урологом у Польщі забере мінімум часу. Так, ми допоможемо сформувати пакет документів, підберемо лікарню або амбулаторію для проходження стажування, запропонуємо спеціальні курси польської медичної мови, після яких ви подолаєте мовний іспит з першого разу. Майте на увазі, що, навчаючись на спеціальних курсах польської мови для лікарів, ви отримуєте саме ті знання, які вам потрібні для медичної практики та складання іспиту LEK, а не просто розмовну побутову польську.

Звертайтеся – консультанти Проекту завжди готові відповісти на ваші запитання та запропонувати варіант, найбільш зручний з урахуванням вашої зайнятості та інших життєвих обставин. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, тому з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом уролога в Польщі набагато швидше та простіше, ніж якщо візьметеся за це самостійно або за допомогою не спеціалізованих і не сертифікованих фірм.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...