ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ПАТОЛОГОАНАТОМОМ В ПОЛЬЩІ

Патанатомія – професія міцних духом і витривалих людей, проте робота в Польщі лікарем-патологоанатомом приваблює багатьох. Насправді нічого неможливого не існує, і при відповідній підготовці зайняти робоче місце за даною спеціальністю реально.

Як влаштуватися на роботу патологоанатомом у Польщі

Як правило, робота лікарем-патологоанатомом у Польщі вимагає попередньої підготовки строком до двох-трьох років, однак за підтримки консультантів нашого Проекту все це можна зробити набагато швидше.

Для працевлаштування лікарем-патологоанатомом у Польщі будуть потрібні:

  • знання польської медичної мови, складання іспиту NIL;
  • нострифікація диплома патологоанатома в Польщі;
  • післядипломне спеціалізоване лікарське стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Після проходження всіх етапів ви отримаєте право на роботу лікарем-патологоанатомом у Польщі найближчим часом. А щоб саме так усе і склалося, ми заздалегідь проконсультуємо, як зібрати потрібний пакет документів, виберемо місце для лікарського стажування, запропонуємо мовні спецкурси польської медичної, після яких ви складете мовний іспит NIL, найімовірніше, з першого разу. На цих курсах ви отримаєте саме ті пізнання, які потрібні для лікарської практики та складання іспитів.

Наш Проект повністю легальний і розроблений відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Телефонуйте, пишіть – наші менеджери нададуть відповіді на запитання та допоможуть у вирішенні ваших завдань. З нашою допомогою ви зможете швидше підтвердити диплом патологоанатома в Польщі та офіційно працевлаштуватися, ніж якщо спробуєте все зробити самостійно або за допомогою компаній і проектів, що не мають офіційної підтримки з польської сторони.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...