ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ РЕАБІЛІТОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

Реабілітація – цікавий і перспективний напрям, де доктори, мабуть, швидше за інших своїх колег бачать результат. Робота реабілітологом приваблює багатьох, а робота в Польщі лікарем-реабілітологом – це для найбільш далекоглядних, тому що тут даний напрям розвивається дуже активно.

Як влаштуватися на роботу реабілітологом у Польщі

У більшості випадків робота лікарем-реабілітологом у Польщі вимагає попередньої підготовки, яка займає 1-2 роки. Однак із нашим спеціальним Проектом, організованим на допомогу лікарям, ви подолаєте цей шлях швидше, тому що ми вже маємо великий досвід підтримки докторів-співвітчизників у справі працевлаштування в Східній Європі.

Для працевлаштування лікарем-реабілітологом у Польщі обов’язковими є:

  • польська медична мова;
  • нострифікація диплома реабілітолога в Польщі;
  • післядипломне спеціалізоване стажування;
  • заключний іспит для лікарів LEK.

 

Коли ви пройдете всі етапи, отримання права на роботу лікарем-реабілітологом у Польщі забере небагато часу. Щоб прискорити процес, потрібно заздалегідь правильно сформувати потрібний пакет документів, обрати місце проходження лікарського стажування, пройти мовні спецкурси польської медичної. З усім цим допоможе наш Проект. І важливо те, що на наших курсах польської медичної мови ви отримаєте саме ті пізнання, які обов’язкові для лікарської практики та складання LEK, а не просто вивчите розмовну польську.

Телефонуйте, пишіть, запитуйте – наші менеджери готові відповісти на запитання щодо підтвердження диплома та майбутньої роботи. І знайте, що з нашою підтримкою ви зможете підтвердити диплом реабілітолога в Польщі швидше, ніж якщо спробуєте все це здійснити самотужки або за допомогою компаній, що не мають необхідної практики. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...