Робота лікар реабілітолог в Польщі

Реабілітація – цікавий і перспективний напрям, де доктори, мабуть, швидше за інших своїх колег бачать результат. Робота реабілітологом приваблює багатьох, а робота в Польщі лікарем-реабілітологом – це для найбільш далекоглядних, тому що тут даний напрям розвивається дуже активно.

Зарплата лікаря реабілітолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря реабілітолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем реабілітологом в Польщі
Робота лікарем реабілітологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем реабілітологом у Польщі?

У більшості випадків робота лікарем-реабілітологом у Польщі вимагає попередньої підготовки, яка займає 1-2 роки. Однак із нашим спеціальним Проектом, організованим на допомогу лікарям, ви подолаєте цей шлях швидше, тому що ми вже маємо великий досвід підтримки докторів-співвітчизників у справі працевлаштування в Східній Європі.

Що потрібно для роботи лікарем реабілітологом у Польщі?

  • польська медична мова;
  • нострифікація диплома реабілітолога в Польщі;
  • післядипломне спеціалізоване стажування;
  • заключний іспит для лікарів LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем реабілітологом у Польщі”

Коли ви пройдете всі етапи, отримання права на роботу лікарем-реабілітологом у Польщі забере небагато часу. Щоб прискорити процес, потрібно заздалегідь правильно сформувати потрібний пакет документів, обрати місце проходження лікарського стажування, пройти мовні спецкурси польської медичної. З усім цим допоможе наш Проект. І важливо те, що на наших курсах польської медичної мови ви отримаєте саме ті пізнання, які обов’язкові для лікарської практики та складання LEK, а не просто вивчите розмовну польську.

Телефонуйте, пишіть, запитуйте – наші менеджери готові відповісти на запитання щодо підтвердження диплома та майбутньої роботи. І знайте, що з нашою підтримкою ви зможете підтвердити диплом реабілітолога в Польщі швидше, ніж якщо спробуєте все це здійснити самотужки або за допомогою компаній, що не мають необхідної практики. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Реабілітолог у Польщі

Реабілітолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Реабілітолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 1.67 из 5)
Loading...