Робота лікар радіолог в Польщі

Радіологія – наука, що бурхливо розвивається та відкриває широкі перспективи для тих, хто обере даний напрям, а тому робота в Польщі лікарем-радіологом – це досить далекоглядний крок. У Польщі цей напрям активно розвивається та дає чудові можливості для професійного зростання.

Зарплата лікаря радіолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря радіолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем радіологом в Польщі
Робота лікарем радіологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем радіологом у Польщі?

Як правило, робота лікарем-радіологом у Польщі вимагає значної попередньої підготовки, яка займає до двох-трьох років. Однак із нашим спеціальним медичним проектом ви подолаєте цей шлях набагато швидше, оскільки в нас напрацьовано великий досвід підтримки докторів-співвітчизників у питаннях працевлаштування за кордоном.

Що потрібно для роботи лікарем радіологом у Польщі?

  • польська медична мова на професійному рівні;
  • нострифікація диплома радіолога в Польщі;
  • післядипломне спеціальне стажування;
  • заключний іспит для медиків LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем радіологом у Польщі”

Коли ви подолаєте всі етапи, отримання права на роботу лікарем-радіологом у Польщі забере небагато часу. Щоб усе пройшло успішно, ми заздалегідь допоможемо зібрати пакет необхідних документів, оберемо місце проходження післядипломного стажування, запропонуємо мовні спецкурси польської медичної, після яких мовний іспит зазвичай складають із першого разу. Зверніть увагу, що на організовуваних нашим Проектом курсах польської для докторів викладаються саме ті знання, які потрібні для лікарської практики та іспиту LEK, а не просто граматика та інші розділи мови.

Телефонуйте, пишіть, запитуйте – наші консультанти готові відповісти на запитання відносно стажувань, підтвердження дипломів і працевлаштування. Хочемо завірити, що з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом радіолога в Польщі раніше, ніж якщо звернетеся за допомогою до компаній, які не мають для цього потрібного потенціалу. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Радіолог у Польщі

Радіолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Радіолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...