ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ЛІКАРЕМ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ В ПОЛЬЩІ

«Функціональна діагностика» – одна з базових спеціалізацій, оскільки від правильно поставленого діагнозу багато в чому залежить правильність лікування.
Сьогодні цілком можлива робота в Польщі лікарем функціональної діагностики в лікарнях.

Як влаштуватися на роботу з функціональної діагностики в Польщі

Щоб робота лікарем функціональної діагностики в Польщі стала реальністю, необхідно здійснити низку підготовчих кроків. Так, крім диплома за фахом «Функціональна діагностика», потрібен досвід роботи, знання польської та готовність скласти іспит.

Для працевлаштування лікарем функціональної діагностики в Польщі будуть потрібні:

  • знання польської спеціальної медичної мови;
  • нострифікація диплома лікаря функціональної діагностики в Польщі;
  • післядипломне спеціальне стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Отримання права на роботу лікарем функціональної діагностики в Польщі може займати до 2-3 років, але учасники Проекту отримують його швидше. З нашою допомогою лікарі уникають типових помилок у підготовці до іспиту, первісно правильно формують комплект документів і проходять спеціалізовані курси польської для медиків. Зауважимо, що спеціалізований «медичний» курс мови відрізняється від загального курсу та того словникового запасу, який достатній у повсякденному житті. Пройшовши мовний спецкурс, більшість складають іспит з першого разу, а не з 2-го, 3-го або 5-го, як при самостійному вивченні або навчанні на звичайних курсах.

Отже, звертайтеся з усіх питань до консультантів Проекту, розробленого відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, щоб із нашою допомогою підтвердити диплом лікаря функціональної діагностики в Польщі в більш короткий термін, ніж якщо займатися цим самостійно або через фірми, що не мають відповідного статусу та повноважень.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...