Робота лікар функціональної діагностики в Польщі

«Функціональна діагностика» – одна з базових спеціалізацій, оскільки від правильно поставленого діагнозу багато в чому залежить правильність лікування.
Сьогодні цілком можлива робота в Польщі лікарем функціональної діагностики в лікарнях.

Зарплата лікаря функціональної діагностики в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря функціональної діагностики у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем функціональної діагностики в Польщі
Робота лікарем функціональної діагностики в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем функціональної діагностики у Польщі?

Щоб робота лікарем функціональної діагностики в Польщі стала реальністю, необхідно здійснити низку підготовчих кроків. Так, крім диплома за фахом «Функціональна діагностика», потрібен досвід роботи, знання польської та готовність скласти іспит.

Що потрібно для роботи лікарем функціональної діагностики у Польщі?

  • знання польської спеціальної медичної мови;
  • нострифікація диплома лікаря функціональної діагностики в Польщі;
  • післядипломне спеціальне стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем функціональної діагностики у Польщі”

Отримання права на роботу лікарем функціональної діагностики в Польщі може займати до 2-3 років, але учасники Проекту отримують його швидше. З нашою допомогою лікарі уникають типових помилок у підготовці до іспиту, первісно правильно формують комплект документів і проходять спеціалізовані курси польської для медиків. Зауважимо, що спеціалізований «медичний» курс мови відрізняється від загального курсу та того словникового запасу, який достатній у повсякденному житті. Пройшовши мовний спецкурс, більшість складають іспит з першого разу, а не з 2-го, 3-го або 5-го, як при самостійному вивченні або навчанні на звичайних курсах.

Отже, звертайтеся з усіх питань до консультантів Проекту, розробленого відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, щоб із нашою допомогою підтвердити диплом лікаря функціональної діагностики в Польщі в більш короткий термін, ніж якщо займатися цим самостійно або через фірми, що не мають відповідного статусу та повноважень.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар функціональної діагностики у Польщі

Лікар функціональної діагностики це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар функціональної діагностики у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...