Робота лікарем аудиологом в Польщі

Аудіологія – досить специфічний напрям у медицині, що охоплює вивчення мозкової діяльності, ЛОР-патологій, психотерапії та багатьох інших. Ці лікарі допомагають людям, які страждають на глухоту, порушення відчуття рівноваги, іншими відхиленнями. Таких фахівців не так багато, тому й робота в Польщі лікарем-аудиологом доступна не всім.

Робота лікарем аудиологом в Польщі
Робота лікарем аудиологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем аудиологом у Польщі?

Щоб робота лікарем-аудиологом у Польщі стала реальністю, від здобувача буде потрібно ретельна підготовка – теоретична, практична, мовна. У свою чергу, наш Проект готовий надавати всю можливу підтримку по-справжньому цілеспрямованим фахівцям.

Що потрібно для роботи лікарем аудиологом у Польщі?

  • володіння польською мовою з обов’язковим складанням NIL;
  • нострифікація диплома аудиолога в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування;
  • підсумковий професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем аудиологом у Польщі”

Найчастіше отримання права на роботу лікарем-аудиологом у Польщі займає близько двох або трьох років, але для учасників Проекту створені набагато кращі умови. Куратори Проекту супроводжують здобувачів на всіх етапах, допомагаючи правильно оформити документи, підбираючи сертифіковану державну медустанову, стажування в якій гарантовано зарахують для подальшого складання медичного іспиту. Для лікарів, які не володіють польською мовою, пропонуються курси, що дозволяють добре підготуватися до мовного іспиту NIL.

Зазначимо, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, що гарантує успіх усім, хто до нас приєднається. Звертайтеся, і за допомогою нашого Проекту ви зможете підтвердити диплом аудиолога в Польщі, заощадивши безліч часу, сил і фінансів.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...