Робота лікар геріатр в Польщі

«Геріатрія» – важлива соціально значуща професійна спеціалізація, що вимагає комплексних знань з медицини, оскільки люди похилого віку можуть мати безліч різних захворювань. Через те, що європейське населення старіє, шанс на працевлаштування в Європі спеціалісту такої професії – найвищий. Наприклад, цілком можлива робота в Польщі лікарем-геріатром у лікарнях або установах інтернатного типу для людей похилого віку.

Зарплата лікаря геріатра в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря геріатра у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем геріатром в Польщі
Робота лікарем геріатром в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем геріатром у Польщі?

Отже, робота лікарем-геріатром у Польщі – це більш ніж реальна мета. Від вас вимагається лише низка підготовчих моментів: мати лікарський диплом, досвід роботи та добре знати польську мову, оскільки вам доведеться багато спілкуватися з пацієнтами.

Що потрібно для роботи лікарем геріатром у Польщі?

  • знання польської мови зі складанням мовного іспиту NIL;
  • нострифікація диплома геріатра в Польщі;
  • післядипломне медстажування;
  • професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем геріатром у Польщі”

У стандартному варіанті отримання права на роботу лікарем-геріатром у Польщі може зайняти більше року, але з нашим Проектом усе можна зробити швидше, уникнувши типових помилок, через які в наших лікарів виникають затримки з отриманням дозволу працювати за кордоном. Ми підберемо вам підходящу медустанову, стажування в якій зарахують для допуску до медичного іспиту, допоможемо з підготовкою до самого іспиту, а до цього запропонуємо розгорнутий мовний курс польської, що допоможе вам справитися з тестами NIL.

Зазначимо, що наш Проект розроблено відповідно до вимог польської Головної лікарської палати, що дозволяє вирішувати всі завдання докторів-співвітчизників, які бажають підтвердити диплом геріатра в Польщі. Пропонуємо й вам скористатися по-справжньому унікальною можливістю, заощадивши сили, час і кошти.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Геріатр у Польщі

Геріатр це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Геріатр у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...