ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ГЕМАТОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

Гематологія – перспективний у всіх планах напрям у медицині як для людей, які віддають перевагу лабораторним дослідженням, так і для тих, які бажають займатися практичною лікарською діяльністю. Відмінний варіант для нашої молоді – це робота в Польщі лікарем-гематологом. У Польщі для фахівців даного профілю відкриваються найширші перспективи.

Як влаштуватися на роботу гематологом у Польщі

Можна цілком однозначно стверджувати, що робота лікарем-гематологом у Польщі – це реальна мета, яка потребуватиме серйозної підготовки. Перевага віддається власникам лікарського диплома, які мають досвід роботи та знають польську мову. Однак якщо ви поки що не маєте всіх перелічених навичок, то за допомогою нашого Проекту швидко компенсуєте будь-які прогалини.

Для працевлаштування лікарем-гематологом у Польщі необхідні:

  • знання польської мови зі складанням іспиту NIL;
  • нострифікація диплома гематолога в Польщі;
  • післядипломне медичне стажування;
  • професійний іспит LEK.

 

Найчастіше отримання права на роботу лікарем-гематологом у Польщі займає до трьох років, але учасники нашого Проекту мають, без сумніву, більше привілеїв. Ми супроводжуємо їх на всіх етапах: допомагаємо подати документи, підбираємо медустанову для стажування, пропонуємо курс польської мови і так далі. При такій кваліфікованій підтримці підтвердити диплом гематолога в Польщі набагато простіше, ніж самостійно.

Зазначимо, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі та має повну підтримку польських колег. Звертайтеся до консультантів Проекту, подавайте заявку – і дуже скоро мрія працювати лікарем за кордоном стане реальністю!

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...