Робота лікар гінеколог в Польщі

«Гінекологія» – поширена медична спеціалізація. Так, «жіночі» лікарі ведуть прийоми в лікарнях, поліклініках, пологових будинках, акушерських пунктах, різних професійних медкомісіях. Є і ще один дуже перспективний для наших співвітчизників варіант – робота в Польщі лікарем-гінекологом.

Зарплата лікаря гінеколога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря гінеколога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем гінекологом в Польщі
Робота лікарем гінекологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем гінекологом у Польщі?

Відразу скажемо, що робота лікарем-гінекологом у Польщі повністю реальна для наших фахівців, але, щоб на неї влаштуватися, буде потрібна серйозна попередня підготовка. Для початку необхідно мати диплом лікаря, набути досвіду практичної діяльності, вивчити польську мову, після чого з’явиться право легалізувати диплом, пройти спеціальну перепідготовку та претендувати на робоче місце.

Що потрібно для роботи лікарем гінекологом у Польщі?

  • знання польської мови зі складанням NIL;
  • нострифікація диплома гінеколога в Польщі;
  • післядипломне стажування гінекологом;
  • професійний іспит LEK для лікарів.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем гінекологом у Польщі”

При стандартному розкладі отримання права на роботу лікарем-гінекологом у Польщі може зайняти більше двох років. А от якщо бути активним учасником Проекту, то можна суттєво прискорити процес, уникнувши багатьох помилок, через які в наших співвітчизників-медпрацівників виникають проблеми з отриманням права працювати за кордоном. Ми підберемо сертифіковану медичну установу, стажування в якій гарантовано зарахують для допуску до іспиту LEK, допоможемо з підготовкою до самого іспиту та заздалегідь запропонуємо мовні курси польської, що допоможе вам справитися з іспитом NIL.

Такі можливості відкрилися завдяки тому, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Тому ми зробимо все, щоб ви змогли успішно підтвердити диплом гінеколога в Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Гінеколог у Польщі

Гінеколог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Гінеколог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...