ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ГІНЕКОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

«Гінекологія» – поширена медична спеціалізація. Так, «жіночі» лікарі ведуть прийоми в лікарнях, поліклініках, пологових будинках, акушерських пунктах, різних професійних медкомісіях. Є і ще один дуже перспективний для наших співвітчизників варіант – робота в Польщі лікарем-гінекологом.

Як влаштуватися на роботу гінекологом у Польщі

Відразу скажемо, що робота лікарем-гінекологом у Польщі повністю реальна для наших фахівців, але, щоб на неї влаштуватися, буде потрібна серйозна попередня підготовка. Для початку необхідно мати диплом лікаря, набути досвіду практичної діяльності, вивчити польську мову, після чого з’явиться право легалізувати диплом, пройти спеціальну перепідготовку та претендувати на робоче місце.

Для працевлаштування лікарем-гінекологом у Польщі обов’язковими є:

  • знання польської мови зі складанням NIL;
  • нострифікація диплома гінеколога в Польщі;
  • післядипломне стажування гінекологом;
  • професійний іспит LEK для лікарів.

 

При стандартному розкладі отримання права на роботу лікарем-гінекологом у Польщі може зайняти більше двох років. А от якщо бути активним учасником Проекту, то можна суттєво прискорити процес, уникнувши багатьох помилок, через які в наших співвітчизників-медпрацівників виникають проблеми з отриманням права працювати за кордоном. Ми підберемо сертифіковану медичну установу, стажування в якій гарантовано зарахують для допуску до іспиту LEK, допоможемо з підготовкою до самого іспиту та заздалегідь запропонуємо мовні курси польської, що допоможе вам справитися з іспитом NIL.

Такі можливості відкрилися завдяки тому, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Тому ми зробимо все, щоб ви змогли успішно підтвердити диплом гінеколога в Польщі.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...