Робота лікар фонопед в Польщі

Фоніатрія вважається дещо рідкою й навіть елітною спеціальністю, тому що лікар-фоніатр є далеко не в кожній поліклініці. Проте такі доктори затребувані скрізь, де робота людей пов’язана з голосом: медпункти театрів, акторських факультетів, консерваторій, творчих студій і так далі. До того ж для наших фахівців цілком можлива робота в Польщі лікарем-фонопедом (фоніатром).

Зарплата лікаря фонопеда в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря фонопеда у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем фонопедом в Польщі
Робота лікарем фонопедом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем фонопедом у Польщі?

Відразу скажемо, що робота лікарем-фонопедом (фоніатром) у Польщі вимагає попередньої підготовки, яка може зайняти декілька місяців, а то й років. Однак із нашим Проектом ви пройдете цей шлях набагато швидше, тому що нами напрацьовано величезний досвід допомоги докторам-співвітчизникам у питаннях працевлаштування за кордоном.

Що потрібно для роботи лікарем фонопедом у Польщі?

  • польська мова (медична);
  • нострифікація диплома фонопеда (фоніатра) у Польщі;
  • післядипломне стажування за фахом;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем фонопедом у Польщі”

Якщо ви пройдете всі ці етапи, то отримання права на роботу лікарем-фонопедом (фоніатром) у Польщі забере мінімум часу. Ми допоможемо сформувати пакет документів, підберемо місце проходження стажування, запропонуємо спецкурси польської медичної, після яких ви подолаєте мовний іспит з першого разу. Зверніть увагу, що, навчаючись на спеціальних курсах польської мови для медпрацівників, ви отримуєте саме ті знання, які вам потрібні для лікарської практики та складання LEK, а не просто розмовну побутову польську.

Звертайтеся – наші консультанти Проекту завжди готові відповісти на ваші запитання. І нагадуємо, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, отже, із нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом фонопеда (фоніатра) у Польщі набагато простіше, ніж якщо візьметеся пройти весь цей шлях самостійно або за допомогою не сертифікованих фірм.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Фоніатр у Польщі

Фоніатр це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Фоніатр у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...