ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ФОНОПЕДОМ В ПОЛЬЩІ

Фоніатрія вважається дещо рідкою й навіть елітною спеціальністю, тому що лікар-фоніатр є далеко не в кожній поліклініці. Проте такі доктори затребувані скрізь, де робота людей пов’язана з голосом: медпункти театрів, акторських факультетів, консерваторій, творчих студій і так далі. До того ж для наших фахівців цілком можлива робота в Польщі лікарем-фонопедом (фоніатром).

Як влаштуватися на роботу фонопедом (фоніатром) у Польщі

Відразу скажемо, що робота лікарем-фонопедом (фоніатром) у Польщі вимагає попередньої підготовки, яка може зайняти декілька місяців, а то й років. Однак із нашим Проектом ви пройдете цей шлях набагато швидше, тому що нами напрацьовано величезний досвід допомоги докторам-співвітчизникам у питаннях працевлаштування за кордоном.

Для працевлаштування лікарем-фонопедом (фоніатром) у Польщі будуть потрібні:

  • польська мова (медична);
  • нострифікація диплома фонопеда (фоніатра) у Польщі;
  • післядипломне стажування за фахом;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Якщо ви пройдете всі ці етапи, то отримання права на роботу лікарем-фонопедом (фоніатром) у Польщі забере мінімум часу. Ми допоможемо сформувати пакет документів, підберемо місце проходження стажування, запропонуємо спецкурси польської медичної, після яких ви подолаєте мовний іспит з першого разу. Зверніть увагу, що, навчаючись на спеціальних курсах польської мови для медпрацівників, ви отримуєте саме ті знання, які вам потрібні для лікарської практики та складання LEK, а не просто розмовну побутову польську.

Звертайтеся – наші консультанти Проекту завжди готові відповісти на ваші запитання. І нагадуємо, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, отже, із нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом фонопеда (фоніатра) у Польщі набагато простіше, ніж якщо візьметеся пройти весь цей шлях самостійно або за допомогою не сертифікованих фірм.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...