ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ХІМІОТЕРАПЕВТОМ В ПОЛЬЩІ

«Хіміотерапія» входить до числа життєво важливих і соціально значущих медичних спеціалізацій, тому що хіміотерапевти працюють у «зв’язці» з онкологами, даючи людям шанс на життя. Як варіант, можлива робота в Польщі лікарем-хіміотерапевтом у лікарнях.

Як влаштуватися на роботу хіміотерапевтом у Польщі

Відразу скажемо, що робота лікарем-хіміотерапевтом у Польщі – це реально, однак, щоб її отримати, потрібно здійснити низку підготовчих дій. Необхідно мати диплом за фахом «Хіміотерапія», досвід роботи в себе в країні, а вже потім можна буде легалізувати диплом.

Для працевлаштування лікарем-хіміотерапевтом у Польщі будуть потрібні:

  • знання польської спеціальної медичної мови;
  • нострифікація диплома хіміотерапевта в Польщі;
  • післядипломне спеціальне стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Звичайне отримання права на роботу лікарем-хіміотерапевтом у Польщі може тривати 2-3 роки, але якщо ви станете учасником Проекту, то у вас з’явиться можливість прискорити процедуру. Ми допоможемо уникнути типових помилок, через які в лікарів виникають проблеми з отриманням дозволу. По-перше, ми допоможемо вам сформувати комплект документів; по-друге, комплексно підготуємо лікарів до держіспитів, підберемо держлікарню для проходження стажування. А для тих, хто не знає польську, організуємо спеціалізований «медичний» курс мови. Зверніть увагу, що, навчаючись на спеціальних курсах польської мови для медпрацівників, ви отримуєте шанс скласти мовний іспит з першого разу, а не із третього, як це буває з нашими співвітчизниками, які спробували вивчити мову самостійно.

Звертайтеся до консультантів Проекту, розробленого відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. З нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом хіміотерапевта в Польщі в більш короткий термін!

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...