Робота лікарем хіміотерапевтом в Польщі

«Хіміотерапія» входить до числа життєво важливих і соціально значущих медичних спеціалізацій, тому що хіміотерапевти працюють у «зв’язці» з онкологами, даючи людям шанс на життя. Як варіант, можлива робота в Польщі лікарем-хіміотерапевтом у лікарнях.

Робота лікарем хіміотерапевтом в Польщі
Робота лікарем хіміотерапевтом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем хіміотерапевтом у Польщі?

Відразу скажемо, що робота лікарем-хіміотерапевтом у Польщі – це реально, однак, щоб її отримати, потрібно здійснити низку підготовчих дій. Необхідно мати диплом за фахом «Хіміотерапія», досвід роботи в себе в країні, а вже потім можна буде легалізувати диплом.

Що потрібно для роботи лікарем хіміотерапевтом у Польщі?

  • знання польської спеціальної медичної мови;
  • нострифікація диплома хіміотерапевта в Польщі;
  • післядипломне спеціальне стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем хіміотерапевтом у Польщі”

Звичайне отримання права на роботу лікарем-хіміотерапевтом у Польщі може тривати 2-3 роки, але якщо ви станете учасником Проекту, то у вас з’явиться можливість прискорити процедуру. Ми допоможемо уникнути типових помилок, через які в лікарів виникають проблеми з отриманням дозволу. По-перше, ми допоможемо вам сформувати комплект документів; по-друге, комплексно підготуємо лікарів до держіспитів, підберемо держлікарню для проходження стажування. А для тих, хто не знає польську, організуємо спеціалізований «медичний» курс мови. Зверніть увагу, що, навчаючись на спеціальних курсах польської мови для медпрацівників, ви отримуєте шанс скласти мовний іспит з першого разу, а не із третього, як це буває з нашими співвітчизниками, які спробували вивчити мову самостійно.

Звертайтеся до консультантів Проекту, розробленого відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. З нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом хіміотерапевта в Польщі в більш короткий термін!

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...