ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ТРАНСПЛАНТОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

Трансплантологія відкриває широкі перспективи для тих, хто вибере даний напрям діяльності, а тому робота в Польщі лікарем-трансплантологом – це дуже далекоглядний крок. Тим більше що в Польщі цей напрям активно розвивається та дає чудові можливості для професійного зростання.

Як влаштуватися на роботу трансплантологом у Польщі

Як правило, робота лікарем-трансплантологом у Польщі вимагає ретельної попередньої підготовки, яка займає до трьох років. Однак із нашим спецпроектом ви подолаєте цей шлях набагато швидше, тому що ми маємо великий досвід підтримки докторів-співвітчизників у справі працевлаштування за кордоном.

Для працевлаштування лікарем-трансплантологом у Польщі будуть потрібні:

  • польська медична мова;
  • нострифікація диплома трансплантолога в Польщі;
  • післядипломне спеціалізоване стажування;
  • заключний іспит за професією LEK.

 

Коли ви пройдете всі етапи, отримання права на роботу лікарем-трансплантологом у Польщі забере небагато часу. Ми заздалегідь допоможемо зібрати потрібний пакет документів, виберемо місце проходження лікарського стажування, запропонуємо мовні спецкурси польської медичної, після яких ви складете мовний іспит, швидше за все, з першого разу. Майте на увазі, що на наших курсах польської мови для докторів ви отримуєте саме ті знання, які потрібні для лікарської практики та складання LEK, а не просто вивчаєте розмовну польську.

Телефонуйте, пишіть – наші менеджери завжди готові відповісти на запитання, допомогти у вирішенні ваших завдань. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, тому з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом трансплантолога в Польщі швидше, ніж якщо візьметеся за це самотужки або за допомогою компаній, що не мають потрібного потенціалу, досвіду, напрацювань.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...