Робота лікар трансплантолог в Польщі

Трансплантологія відкриває широкі перспективи для тих, хто вибере даний напрям діяльності, а тому робота в Польщі лікарем-трансплантологом – це дуже далекоглядний крок. Тим більше що в Польщі цей напрям активно розвивається та дає чудові можливості для професійного зростання.

Зарплата лікаря трансплантолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря трансплантолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем трансплантологом в Польщі
Робота лікарем трансплантологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем трансплантологом у Польщі?

Як правило, робота лікарем-трансплантологом у Польщі вимагає ретельної попередньої підготовки, яка займає до трьох років. Однак із нашим спецпроектом ви подолаєте цей шлях набагато швидше, тому що ми маємо великий досвід підтримки докторів-співвітчизників у справі працевлаштування за кордоном.

Що потрібно для роботи лікарем трансплантологом у Польщі?

  • польська медична мова;
  • нострифікація диплома трансплантолога в Польщі;
  • післядипломне спеціалізоване стажування;
  • заключний іспит за професією LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем трансплантологом у Польщі”

Коли ви пройдете всі етапи, отримання права на роботу лікарем-трансплантологом у Польщі забере небагато часу. Ми заздалегідь допоможемо зібрати потрібний пакет документів, виберемо місце проходження лікарського стажування, запропонуємо мовні спецкурси польської медичної, після яких ви складете мовний іспит, швидше за все, з першого разу. Майте на увазі, що на наших курсах польської мови для докторів ви отримуєте саме ті знання, які потрібні для лікарської практики та складання LEK, а не просто вивчаєте розмовну польську.

Телефонуйте, пишіть – наші менеджери завжди готові відповісти на запитання, допомогти у вирішенні ваших завдань. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, тому з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом трансплантолога в Польщі швидше, ніж якщо візьметеся за це самотужки або за допомогою компаній, що не мають потрібного потенціалу, досвіду, напрацювань.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Трансплантолог у Польщі

Трансплантолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Трансплантолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...