Робота лікар кардіолог в Польщі

«Кардіологія» залишається однією з найбільш престижних спеціалізацій протягом багатьох поколінь студентів медичних вишів. Якщо ви входите до числа щасливчиків та витримали серйозний конкурс серед колег, які бажають потрапити саме на цю спеціальність, вас напевно зацікавить пропозиція – робота в Польщі лікарем-кардіологом.

Зарплата лікаря кардіолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря кардіолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем кардіологом в Польщі
Робота лікарем кардіологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем кардіологом у Польщі?

Відразу скажемо, що робота лікарем-кардіологом у Польщі є досяжною, хоча трохи складнішою, ніж робота за багатьма іншими спеціалізаціями. Однак ті умови, які створені для польських лікарів, варті ваших зусиль, які потрібно додати, щоб потрапити на роботу за кордон. А наш Проект допоможе вам легалізувати диплом, пройти перепідготовку та отримати робоче місце.

Що потрібно для роботи лікарем кардіологом у Польщі?

  • знання польської мови зі складанням мовного іспиту;
  • нострифікація диплома кардіолога в Польщі;
  • післядипломне стажування як кардіолог;
  • професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем кардіологом у Польщі”

Так, отримання права на роботу лікарем-кардіологом у Польщі може зайняти два-три роки, але якщо брати участь у нашому Проекті, то можна суттєво прискорити процедуру, уникнувши типових помилок, через які в наших докторів виникають проблеми з отриманням дозволу працювати за кордоном. Ми підберемо вам медичну установу, стажування в якій зарахують для допуску до складання іспиту LEK, допоможемо з підготовкою до самого іспиту, а ще до цього запропонуємо якісний мовний курс польської, щоб ви змогли справитися з тестами з мови.

Зауважимо, що наш Проект розроблено в повній відповідності з вимогами Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся до консультантів Проекту – за нашим сприянням ви зумієте підтвердити диплом кардіолога в Польщі в найкоротший термін – набагато раніше, ніж якщо візьметеся зробити всі кроки самостійно.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Кардіолог у Польщі

Кардіолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Кардіолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...