ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ КАРДІОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

«Кардіологія» залишається однією з найбільш престижних спеціалізацій протягом багатьох поколінь студентів медичних вишів. Якщо ви входите до числа щасливчиків та витримали серйозний конкурс серед колег, які бажають потрапити саме на цю спеціальність, вас напевно зацікавить пропозиція – робота в Польщі лікарем-кардіологом.

Робота кардіологом в Польщі, як влаштуватися?

Відразу скажемо, що робота лікарем-кардіологом у Польщі є досяжною, хоча трохи складнішою, ніж робота за багатьма іншими спеціалізаціями. Однак ті умови, які створені для польських лікарів, варті ваших зусиль, які потрібно додати, щоб потрапити на роботу за кордон. А наш Проект допоможе вам легалізувати диплом, пройти перепідготовку та отримати робоче місце.

Для працевлаштування лікарем-кардіологом у Польщі будуть потрібні:

  • знання польської мови зі складанням мовного іспиту;
  • нострифікація диплома кардіолога в Польщі;
  • післядипломне стажування як кардіолог;
  • професійний іспит LEK.

 

Так, отримання права на роботу лікарем-кардіологом у Польщі може зайняти два-три роки, але якщо брати участь у нашому Проекті, то можна суттєво прискорити процедуру, уникнувши типових помилок, через які в наших докторів виникають проблеми з отриманням дозволу працювати за кордоном. Ми підберемо вам медичну установу, стажування в якій зарахують для допуску до складання іспиту LEK, допоможемо з підготовкою до самого іспиту, а ще до цього запропонуємо якісний мовний курс польської, щоб ви змогли справитися з тестами з мови.

Зауважимо, що наш Проект розроблено в повній відповідності з вимогами Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся до консультантів Проекту – за нашим сприянням ви зумієте підтвердити диплом кардіолога в Польщі в найкоротший термін – набагато раніше, ніж якщо візьметеся зробити всі кроки самостійно.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...