Робота лікарем оториноларингологом в Польщі

«Оториноларингологія» – це одна з масових спеціалізацій у медінститутах. ЛОР-лікарі є у всіх лікарнях і клініках, тому й робота в Польщі лікарем-оториноларингологом – цілком реальна для всіх, хто готовий докласти до цього певних зусиль.

Робота лікарем оториноларингологом в Польщі
Робота лікарем оториноларингологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем оториноларингологом у Польщі?

Зазначимо, що підготовча частина для тих, кому цікава робота лікарем-оториноларингологом у Польщі, може тривати від декількох місяців до двох-трьох років. Але в учасників Проекту це займає набагато менше часу, тому що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Що потрібно для роботи лікарем оториноларингологом у Польщі?

  • польська мова зі складанням іспиту NIL;
  • нострифікація диплома оториноларинголога в Польщі;
  • післядипломне стажування як ЛОР;
  • заключний медичний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем оториноларингологом у Польщі”

Після проходження всіх цих етапів право на роботу лікарем-оториноларингологом у Польщі ви отримаєте в найкоротший термін. У свою чергу, ми допоможемо зібрати повний пакет документів, підберемо державну лікарню або поліклініку, де можна пройти стажування, запропонуємо спецкурси польської медичної. Уточнимо, що, навчаючись на курсах польської мови для медпрацівників, ви отримуєте вузькоспеціальні знання, необхідні для лікарської спеціалізації та складання всіх іспитів.

Пишіть, телефонуйте, і наші консультанти нададуть відповіді на ваші запитання, підкажуть оптимальний план дій, організують і супроводять вас на всіх етапах, якщо ви вирішите підтвердити диплом оториноларинголога в Польщі за підтримки нашого Проекту. З нашою підтримкою всі формальності будуть вами пройдені набагато швидше, ніж без такої підтримки або за допомогою фірм, що не мають належної компетенції та повноважень.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...