Робота лікар генетик в Польщі

Генетика – перспективний науково-практичний напрям і для тих, хто бажає займатися наукою, і тих, хто віддав би перевагу роботі в лабораторії генетичної експертизи. Також дуже гарним для наших співвітчизників варіантом є робота в Польщі лікарем-генетиком, тим більше що там даний напрям інтенсивно розвивається.

Зарплата лікаря генетика в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря генетика у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем генетиком в Польщі
Робота лікарем генетиком в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем генетиком у Польщі?

У принципі, робота лікарем-генетиком у Польщі – це цілком досяжна мета, яка, однак, вимагає відмінної базової підготовки, гарних знань за фахом і володіння мовою країни перебування. При дотриманні цих умов можна буде легалізувати диплом, пройти додаткову перепідготовку та претендувати на отримання робочого місця.

Що потрібно для роботи лікарем генетиком у Польщі?

  • знання польської мови з обов’язковим складанням NIL;
  • нострифікація диплома генетика в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування;
  • підсумковий професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем генетиком у Польщі”

Найчастіше отримання права на роботу лікарем-генетиком у Польщі займає два-три роки, але для учасників Проекту створені умови набагато кращі. Так, ми супроводжуємо здобувачів на всіх етапах, підказуючи правильний наступний хід, допомагаючи сформувати пакет документів, підбираючи сертифіковану медустанову, стажування в якій зарахують для допуску до складання медичного іспиту. Також ми допомагаємо з підготовкою власне до іспитів: медичного іспиту LEK та мовного іспиту NIL.

Зазначимо, що ми працюємо цілком легально, а наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся до наших консультантів, і з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом генетика в Польщі в найкоротший термін, заощадивши час, нерви, кошти.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Генетик у Польщі

Генетик це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Генетик у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...