ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ГЕНЕТИКОМ В ПОЛЬЩІ

Генетика – перспективний науково-практичний напрям і для тих, хто бажає займатися наукою, і тих, хто віддав би перевагу роботі в лабораторії генетичної експертизи. Також дуже гарним для наших співвітчизників варіантом є робота в Польщі лікарем-генетиком, тим більше що там даний напрям інтенсивно розвивається.

Робота лікарем генетиком в Польщі
Робота лікарем генетиком в Польщі

Як влаштуватися на роботу генетиком у Польщі

У принципі, робота лікарем-генетиком у Польщі – це цілком досяжна мета, яка, однак, вимагає відмінної базової підготовки, гарних знань за фахом і володіння мовою країни перебування. При дотриманні цих умов можна буде легалізувати диплом, пройти додаткову перепідготовку та претендувати на отримання робочого місця.

Для працевлаштування лікарем-генетиком у Польщі будуть потрібні:

  • знання польської мови з обов’язковим складанням NIL;
  • нострифікація диплома генетика в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування;
  • підсумковий професійний іспит LEK.

 

Найчастіше отримання права на роботу лікарем-генетиком у Польщі займає два-три роки, але для учасників Проекту створені умови набагато кращі. Так, ми супроводжуємо здобувачів на всіх етапах, підказуючи правильний наступний хід, допомагаючи сформувати пакет документів, підбираючи сертифіковану медустанову, стажування в якій зарахують для допуску до складання медичного іспиту. Також ми допомагаємо з підготовкою власне до іспитів: медичного іспиту LEK та мовного іспиту NIL.

Зазначимо, що ми працюємо цілком легально, а наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся до наших консультантів, і з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом генетика в Польщі в найкоротший термін, заощадивши час, нерви, кошти.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...